Makyajsız hali takipçilerini ikiye bölmüş durumda

Ünlü komedyenlerden biri olan Cem Yılmaz'ın kendinden ayrılıp Serenay Sarıkaya'yla aşk yaşamaya başlamasıyla bir müddet gündemden düşmemiş olan şarkıcı ve oyunculardan Defne Samyeli, Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımla isminden söz ettirmeyi sürdürmekte.


547
547 points

Ünlü komedyenlerden biri olan Cem Yılmaz’ın kendinden ayrılıp Serenay Sarıkaya’yla aşk yaşamaya başlamasıyla bir müddet gündemden düşmemiş olan şarkıcı ve oyunculardan Defne Samyeli, Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımla isminden söz ettirmeyi sürdürmekte.

Dünyayı etkisinin altına almış olan koronavirüsün Türkiye’ye giriş gerçekleştirmesiyle zamanını evinde geçirmeye devam eden Defne Samyeli, evde yer alan hallerini takipçileri ile paylaşmayı sürdürüyor. Her bir fırsatta estetik yaptırmamış olduğunu ve doğal bir durumda bulunduğunu ifade eden Samyeli, makyajsız bir fotoğraf paylaştı. Samyeli söz konusu bu pozuna da ”Atalet ile rehavet günleri” şeklinde yorum yazdı.

Defne Samyeli’nin makyajsız bir durumu da takipçilerini ikiye bölmüş durumda. Sosyal medya üzerinde yer alan kullanıcıların bir bölümü Samyeli’nin makyajsız halini fazlasıyla beğenmiş bir durumdayken bir bölümü de hiç bir şekilde beğenmedi.

Yüzünde hiç bir şekilde estetik bulunmadığını ifade eden Defne Samyeli bir açıklaması içerisinde ”Hiçbir tane ufak dokunuş… Hiç, hiç bir şey de yok. İsteyen inansın, istemeyen de inanmasın… Olsa ben söyleyeyim. Yüz yogası çalışması yaptım seeler boyunca… Ben bu işleri geçmiş dönemde bir yaptım, şimdi ise uğraşmak mecburiyetinde kalmıyorum” ifadelerine yer vermişti.


Sosyal medyada paylaş

547
547 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir