Mal varlığı dudakları uçuklattı

Armağan Çağlayan'ın sunmuş olduğu programa konuk olarak katılan sosyal medya fenomenlerinden Murat Övüç, reklam başına 20.000 Türk Lirası tutarında para kazandığını ifade ederek ''12 tane evim 4 tane de arabam var'' ifadelerine yer verdi.


530
530 points

Armağan Çağlayan’ın sunmuş olduğu programa konuk olarak katılan sosyal medya fenomenlerinden Murat Övüç, reklam başına 20.000 Türk Lirası tutarında para kazandığını ifade ederek ”12 tane evim 4 tane de arabam var” ifadelerine yer verdi.

Sosyal medya hesabı üzerinde paylaşmış olduğu videolarla kısa zaman içerisinde fenomen hale gelen Murat Övüç, Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalı içerisinde yayınlanmakta olan programa konuk olarak katıldı. Eşcinsel olduğundan dolayı çok zor zamanlar geçirmekte olduğunu ifade eden Övüç, bu zamana dek kazanmış olduğu paraları nasıl harcamış olduğunu ve bir tane reklamdan ne kadar ücret istediğini de açıkça anlattı.

Çok harika paralar kazanmış olduğunu ve dağıttığını ifade eden Övüç, ”Bu aslında fazlasıyla hoşuma gitmekte. Şimdi ise 12 tane evim ile birlikte 4 tane de arabam var. Rezidansta yaşamaktayım, Göktürk’te havuzlu bir tane villam bulunuyor. Bundan böyle daha ne isteyeyim. Şu an içerisinde tüm olanaklara sahibim. Rezidans istemekteydim oldu, havuzlu villa istemekteydim oldu. Anneme bir tane ev bir ane de yazlık istiyordum ikişer adet aldım, oğlumun ise hem BMW’si hem ise bir Mercedes’i var. Yani daha ben ne yapayım” şeklindeki ifadelerine yer verdi.


Sosyal medyada paylaş

530
530 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir