Mehmet ali Erbil’in doktoru tarafından yapılan açıklama sevindirdi

Uzun bir zamandan beri mücadelede bulunduğu kaçış sendromu rahatsızlığından dolayı kemik iliğinde bir değişim yapılmış olan Mehmet Ali Erbi ile ilgili olarak kök hücre tedavilerine başlanmış durumda.


563
563 points

Uzun bir zamandan beri mücadelede bulunduğu kaçış sendromu rahatsızlığından dolayı kemik iliğinde  bir değişim yapılmış olan Mehmet Ali Erbi ile ilgili olarak kök hücre tedavilerine başlanmış durumda. Şovmenin sağlık vaziyetinden söz eden doktoru operasyonun başarılı bir şekilde geçmiş olduğunu ve Erbil’in toparlayacak olduğu konusunda düşüncelerinin bulunduğunu ifade etti.

Senelerdir kaçış sendromu isimli hastalıkla mücadele etmeye devam eden ünlü şovmenlerden Mehmet Ali Erbil, kemik iliğinde yer alan bir değişimden dolayı kök hücre tedavisine başlamış oldu. Operasyonun başarılı bir şekilde geçmiş olduğunu ifade eden doktoru da Erbil’in sağlık durumuyla alakalı bilgi vermiş durumda.

Operasyondan hemen önce saçlarını kazıtmış olan 63 yaşında bulunan ünlü şovmenin özel bir oda içerisinde hemşire gözetiminde bulunduğunu ifade eden doktoru Jan Klod Kayuka; ”Şu andaki süreç içerisinde korunmakta. Kök hücreyle alakalı uygulaması da başarılı geçti. Şimdilerde ise vücudun tepkilerinin yanı sıra değerleri ölçülmüş olacak. Toparlayacak olduğunu düşünmekteyim” ifadelerine yer verdi. Bu söz konusu tedaviden sonra iyileşme sürecini de anlatmış olan Kayuka, ”Bu söz konusu  tedavi, hastalığın durması hususunda başarılı bir durumda bulunacaktır. Kasların güçlenebilmesi amacıyla da çok önemli” ifadeleriyle konuşma yaptı.


Sosyal medyada paylaş

563
563 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir