Meriç İzgi’nin ikinci maymununa da el koyulmuş durumda

İstanbul Kaçakçılıkla Mücadele Şubesine bağlı ekipler sosyal medya fenomenlerinden biri olan Meriç İzgi'nin Eyüpsultan semtindeki adresine geçmiş olduğumuz günlerden ikinci bir operasyon daha gerçekleştirdi.


550
550 points

İstanbul Kaçakçılıkla Mücadele Şubesine bağlı ekipler sosyal medya fenomenlerinden biri olan Meriç İzgi’nin Eyüpsultan semtindeki adresine geçmiş olduğumuz günlerden ikinci bir operasyon daha gerçekleştirdi. Baskın esnasında Sosyal medya fenomenlerinden biri olan Meriç İzgi’ye ait ‘Makak’ cinsindeki ‘Koko’ adlı maymununa el koyulup koruma altına alınmış oldu.

Sosyal medya fenomenlerinden biri olan Meriç İzgi’ye polis ekipleri tarafından ikinci defa maymun operasyonu gerçekleştirildi. ”Maymunum olan ‘Koko’yu geriye aldım” ifadelerine yer veren İzgi’nin kaçak yollar ile çok daha değişik bir maymun edinmiş olduğunu belirleyen polisler, ikinci maymunu da düzenlemiş olduğu bir baskınla koruma altına almış oldu.

Ferit Zengin’in Milliyet gazetesinde yer almış olan haberine bakılırsa, gerçekleştirilen operasyon kapsamında İzgi’nin tekrar kaçak yollar ile Türkiye’ye sokmuş olduğu tespit edilen ikinci bir ”Makak” cinsindeki maymun daha ele geçirilmiş oldu. Bakılması tamamen yasak durumda bulunan bu maymun Doğa Koruma ile Milli Parklar Müdürlüğü’ne teslim edilmiş oldu.

Sosyal medya fenomenlerinden biri olan Meriç İzgi sosyal medya üzerinde görüntüsünü paylaşmış olduğu ”Koko” adına sahip maymunla ilgili olarak polisler 5 ay öncesinde bir operasyon gerçekleştirmişti. El koyulmuş olan maymun koruma altına alınmıştı.


Sosyal medyada paylaş

550
550 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir