Merve Boluğur ansıyla büyük bir beğeni topladı

Tatil sezonunu açmış olan ünlü oyunculardan Merve Boluğur normalleşme sürecinin başlamış olmasıyla beraber kendisini Ege'ye atarak buradan yapmış olduğu çok özel paylaşımlar ile birlikte tüm dikkatleri de üstüne çekmeyi başarmış oldu.


545
545 points

Tatil sezonunu açmış olan ünlü oyunculardan Merve Boluğur normalleşme sürecinin başlamış olmasıyla beraber kendisini Ege’ye atarak buradan yapmış olduğu çok özel paylaşımlar ile birlikte tüm dikkatleri de üstüne çekmeyi başarmış oldu.

Karantina dönemi içerisinde yapmış olduğu çok özel sosyal medya paylaşımlarının yanı sıra bu söz konusu paylaşımlar üstünden almış olduğu çok önemli yorumlarla kendinden söz ettirmeye aralıksız bir şekilde devam etmekte olan Merve Boluğur nihayet tatil sezonunu açmış durumda. Üniversite sınavına girecek olduğunu ifade eden fakat daha sonra ise bu kararından vazgeçtiğini açıklayan güzel durumdaki oyuncu tatilden yapmaya başladığı özel paylaşımları sayesinde takipçilerini heyecanlandırmaya da aralıksız olarak devam etmekte.

Siyah renkli bikini ile birlikte yapmış olduğu tatil dansı sayesinde beğeni toplamış olan Boluğur aynı zaman içerisinde sörf yapmayı da hiç bir şekilde ihmal etmiş değil ve bol bir miktarda paylaşım gerçekleştirdi.


Sosyal medyada paylaş

545
545 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir