Merve Boluğur yeni pozuyla sosyal medyayı salladı

Sansasyonel açıklamalarından dolayı gündemden hiç bir şekilde düşmemekte olan Merve Boluğur, bu defa da cesur pozuyla adeta bomba etkisi yaratmış oldu.


545
545 points

Sansasyonel açıklamalarından dolayı gündemden hiç bir şekilde düşmemekte olan Merve Boluğur, bu defa da cesur pozuyla adeta bomba etkisi yaratmış oldu. Kişisel hesabı üzerinden derin dekolteye sahip, iç çamaşırsız bir tane fotoğrafını paylaşmış olan ünlü oyuncu, sosyal medya platformunu da sallamış oldu.

Murat Dalkılıç’tan ayrılmasının ardından oyunculuk ile alakalı kariyerine de ara vermiş bulunan Merve Boluğur, magazin basınını çok sık bir şekilde özel yaşamıyla alakalı yapmış olduğu sansasyonel açıklamalardan dolayı meşgul etmekteydi Sosyal medya üzerinden ve aynı zamanda magazin dünyasının dilinden düşmemekte olan ünlü oyuncu, olay yaratmakta olan paylaşımlarının arasına yeni bir tanesini daha ilave ederek gündem içerisindeki sarsılmaz yerini almış oldu. İç çamaşırı olmayan derin dekolteye sahip, siyah renkli bir mini elbisesiyle kameranın karşısına geçmiş bulunan Boluğur, Instagram hesabının üstünden bu fotoğrafını paylaşmış oldu. Paylaşımının ardından binlerce sayıda beğeni almış olan güzel durumdaki oyuncu, cesur pozundan dolayı sosyal medyayı da sallamış oldu.

Ardımızda bırakmış olduğumuz haftalar içerisinde sosyal medya fenomenlerinden biri olan Enes Batur’un YouTube kanalına konuk olarak katılan Merve Boluğur, olay yaratacak bazı açıklamalarda bulunmuştu.


Sosyal medyada paylaş

545
545 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir