Merve Boluğur’un müzik tarzı elektro pop olacak

Uzun seneler boyunca oyunculuk yapmasının ardından şu dönemlerde de şarkıcılığa soyunmuş olan Merve Boluğur, hazırlık aşamalarında bulunduğu albümüyle alakalı açıklamalar gerçekleştirdi.


543
543 points

Uzun seneler boyunca oyunculuk yapmasının ardından şu dönemlerde de şarkıcılığa soyunmuş olan Merve Boluğur, hazırlık aşamalarında bulunduğu albümüyle alakalı açıklamalar gerçekleştirdi. Çıkartacak olduğu albümün elektro pop parçalardan meydana geleceğini ifade eden Boluğur, kendi yazmış olduğu şarkılara da yer veriyor olacak.

Bir müddettir özel yaşamındaki gelişmelerden dolayı gündemden düşmemekte olan güzel oyunculardan Merve Boluğur, ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde müzik piyasasına girecek olduğu konusunda duyuru yapmıştı. Merve Boluğur’un bu söz konusu açıklamaları da Işın Karaca ilk sırada yer almak üzere pek çok ünlü ismin eleştirisine sebep olmuş durumda. Işın Karaca, Twitter hesabı üzerinden paylaşmış olduğu ‘Çünkü müzik piyasası içerisinde bir tek sen eksiktin güzel kız!’ ifadeleriyle beraber çok daha yeni bir polemiğin fitilini ateşlemiş oldu.

arkıcılığa merak sarmış olmasından dolayı kendisine yöneltilmiş olan eleştirilere hiç bir şekilde kulak asmamakta olan Merve Boluğur, albümüyle ilgili olarakta kolları sıvamış durumda. Müzik piyasası içerisine girme amacıyla adeta gün saymakta olan Merve Boluğur, ‘Elektro pop bir albüm hazırlayacağım. Öteki şarkıcılardan almış olduğum besteler de mevcut, kendi yazmış olduğum bazı şarkılar da. Şu anda farklı bir bilgi de veremem.’ ifadelerine yer verdi.


Sosyal medyada paylaş

543
543 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir