Merve Boluğur’un yeni sevilisiyle pozu çok şaşırttı

Adeta bir bomba etkisi yaratmış olan açıklamalarından dolayı gündemden düşmemeyi sürdüren oyunculardan Merve Boluğur, Instagram platformu üzerinden yeni sevgilisi ile sarmaş dolaş pozunu paylaşmış oldu.


550
550 points

Adeta bir bomba etkisi yaratmış olan açıklamalarından dolayı gündemden düşmemeyi sürdüren oyunculardan Merve Boluğur, Instagram platformu üzerinden yeni sevgilisi ile sarmaş dolaş pozunu paylaşmış oldu. Ateş emojisini koymuş olduğu fotoğrafı üzerinde sevgilisinin yüzünü gizlemiş olduğu da görülmekte olan Boluğur’un mutluluğu ise gözlerinden okunuyor.

Murat Dalkılıç’la tam olarak iki sene devam eden evliliklerini sonlandırma kararı almasının ardından hiçbir proje içerisine yer almamış olan Merve Boluğur, şansını son dönemlerde Youtube platformu üzerinde denemiş, açmış olduğu kanal üzerinde de videolar çekmeye başlamıştı. Youtuber’lığın hemen sonrasına şarkıcılığa da soyunmuş olan ünlü oyuncu, aramış olduğunu burada da bulamadığından dolayı sansasyonel açıklamalar yaparak gündemde kalmayı sürdürmüştü. İlişkisinin yanı sıra kariyeri içerisinde de yüzü hiç bir şekilde gülmemekte olan Merve Boluğur, sosyal medya platformlarından biri olan Instagram üstünden yeni sevgilisiyle bir paylaşımda bulundu. Ateş emojisini koymuş olduğu fotoğrafı üzerinde sevgilisinin yüzünü gizlemiş olduğu da görülmekte olan Boluğur’un mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Sevgilisinin tam olarak kim olduğuna yönelik halen kesin bir bilgi bulunmamaktayken, ünlü durumda bulunan oyuncunun Murat Dalkılıç’ın ardından yaşamına girmiş olan sevgilisiyle ilişkilerinin fazlasıyla kısa sürmüş olduğu da bilinmekte.


Sosyal medyada paylaş

550
550 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir