Meryem Uzerli derin dekolteli bikinisiyle hayran bıraktı

Meryem Uzerli, çok derin göğüs dekolteye sahip elbisesi ile birlikte objektiflerin karşısına geçmiş oldu.


551
551 points

Meryem Uzerli, çok derin göğüs dekolteye sahip elbisesi ile birlikte objektiflerin karşısına geçmiş oldu. Güzel ve başarılı durumdaki oyuncu, çekimden sonra vermiş olduğu bu özel pozları da sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşmayı hiç bir şekilde ihmal etmedi.

Ünlü ve başarılı oyunculardan biri olan Meryem Uzerli, sosyal medya hesabı üzerinden gerçekleştirdiği paylaşımlara yeni bir tanesini daha ilave etti. 37 yaşında bulunan güzel oyuncu bu defa da derin göğüs dekoltesine sahip elbisesi ile birlikte objektiflerin karşısına geçmiş oldu.

Meryem Uzerli, çekimden hemen sonra vermiş olduğu pozları Instagram hesabı üzerinden takipçileri ile paylaşmış oldu. Başarılı durumdaki oyuncunun söz konusu bu paylaşımına adeta beğeni yağmışken, binlerce sayıda yorum da yapılmış oldu.
Diğer taraftan Meryem Uzerli geçmiş olduğumuz gün, boyalarla oynamakta bulunan kızı Lara’ya yüz mankenliği yapmış oldu. Küçük yaştaki Lara, elinde yer alan boyalar ile birlikte annesinin yüzünü boyamış oldu. O durumda poz vermiş bulunan Meryem Uzelli, fotoğrafını da sosyal medya hesabında ”By Lara” şeklinde bir not yazarak takipçileriyle paylaşmış oldu.


Sosyal medyada paylaş

551
551 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir