Meryem Uzerli mayolu pozları ile birlikte nefesleri kesmiş oldu

Ardımızda bırakmış olduğumuz Ocak ayı içerisinde ikinci kızı Lily Koi'yi kucağına almış bulunan ünlü oyunculardan biri olarak öne çıkan Meryem Uzerli, kameraların karşısına geçerek objektiflere poz verdi.


558
558 points

Ardımızda bırakmış olduğumuz Ocak ayı içerisinde ikinci kızı Lily Koi’yi kucağına almış bulunan ünlü oyunculardan biri olarak öne çıkan Meryem Uzerli, kameraların karşısına geçerek objektiflere poz verdi. Siyah renge sahip olan mayosu ile birlikte pembe renkli kürküyle poz vermiş olan Meryem Uzerli’nin doğum kilolarından kurtulmuş olduğu da dikkatlerden hiç bir şekilde kaçmadı.

Çok uzun bir zamandan beri Almanya’da yaşamını sürdüren ünlü oyunculardan biri olan Meryem Uzerli, ardımızda bırakmış olduğumuz Ocak ayı içerisinde Amerika Birleşik Devletleri asıllı sevgilisiyle beraber kızları Lily Koi’yi kucaklarına almış oldu.

İkinci defa annelik heyecanı yaşamakta bulunan Meryem Uzerli, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu özel paylaşım ile birlikte doğum kilolarından kurtulmuş olduğunu da göstermiş oldu. Instagram hesabının üstünden siyah mayosu bulunan ve de pembe kürke sahip fotoğraflarını paylaşmış olan ünlü oyuncu, kullanıcılardan çok kısa bir zaman içinde binlerce beğeniyle beraber yorum almış oldu.


Sosyal medyada paylaş

558
558 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir