Mor renkli bikinisiyle gözleri kamaştırdı

Victoria's Secret'in eski modellerinden biri olarak öne çıkan Alessandra Ambrosio, 6 saat boyunca devam eden sahil çekimi esnasında mor renkli bikinisini giyerek poz verdi.


538
538 points

Victoria’s Secret’in eski modellerinden biri olarak öne çıkan Alessandra Ambrosio, 6 saat boyunca devam eden sahil çekimi esnasında mor renkli bikinisini giyerek poz verdi. Düzgün bir durumdaki fiziğinden dolayı göz kamaştırmakta olan ünlü model hem eplenmekte hem ise çalışmaya devam ediyor.

Dünya çapında üne sahip Brezilya asıllı modellerden Alessandra Ambrosio, Kaliforniya’da yer alan en lüks sahillerden Malibu’da hem çalışmakta hem ise tatil yapmakta. 39 yaşında bulunan modelin plajda gerçekleşen çekimi ortalama bir şekilde 6 saat devam ederken mor renkli bikinisiyle vermiş olduğu pozlar da yürek hoplatmaya yetti.

Formdaki görüntüsü ile birlikte dikkatleri üstüne çekmeyi başaran iki çocuk annesi Ambrosio, bir yandan da güneşin keyfini çıkartmış oldu. Öte yandan güzel model, Instagram hesabı üzerinden bir kare de paylaşarak alt kısmına ”Oyun başladı” şeklinde bir not düştü. Dünya çapında üne sahip modellerden Alessandra Ambrosio, mor renkli bikinisiyle göz kamaştırmakta

Dünya çapında üne sahip olan modellerden Alessandra Ambrosio, hafta sonunu da arkadaşlarının yanı sıra çocuklarıyla beraber Malibu’da geçirmiş idi. Bol bir şekilde denize girmiş olan 39 yaşında bulunan Brezilya asıllı model, düzgün fiziğinden dolayı da dikkatleri üstüne çekmeyi tekrardan başarmıştı.


Sosyal medyada paylaş

538
538 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir