Müge Anlı meydan okudu

Aleyna Çakın'ın yaşamını yitirmesini ATV kanalında yer alan programı içerisinde işlemiş olan ve uzun bir zamandan beri Ümitcan Uygun ile birlikte ailesi tarafından tehdit edilmeye başlanan Müge Anlı, söz konusu bu tehditlere meydan okumuş durumda.


517
517 points

Aleyna Çakın’ın yaşamını yitirmesini ATV kanalında yer alan programı içerisinde işlemiş olan ve uzun bir zamandan beri Ümitcan Uygun ile birlikte ailesi tarafından tehdit edilmeye başlanan Müge Anlı, söz konusu bu tehditlere meydan okumuş durumda. Yedi tane korumayla gezmekte olduğu iddialarını yalanlamış olan Anlı, ‘Ben asla korumayla gezmem. Hiç bir kimse kimsenin kaderine ölümü yazamaz’ ifadelerine yer verdi.

Senelerdir ATV ekranları üzerinden çok çarpıcı olayların yanı sıra çok çarpıcı konuklarla gündemi sarsmış olan yayınlara imzasını atmayı başaran Müge Anlı, yapmış olduğu koruma açıklamalarıyla da şaşkına çevirmiş oldu. Uzun bir zamandan beri açık bir biçimde Ümitcan Uygun’la beraber ailesi tarafından tehdit edilmekte olan ünlü durumda bulunan sunucu, Uçankuş TV kanalında katılmış olduğu Canlı Masa programı içerisinde koruması bulunmadığını ifade etti.

Yorumcuların sormuş olduğu bir sorunun ardından gündemde dolanmaya başlanan yedi tane korumayla gezmekte olduğu iddialarını da yalanlamış olan Müge Anlı korumayla gezmediğini ve hiç bir kimsenin hiç bir kimsenin kaderine ölümü yazamayacağını ifade etti.


Sosyal medyada paylaş

517
517 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir