Murat Boz’dan kas şovu

Koronavirüs ile alakalı salgın sebebiyle zamanını evde geçirmeye devam eden ünlü şarkıcılardan Murat Boz, spor yapmaya da hiç bir şekilde hız kesmeden devam etmekte.


516
516 points

Koronavirüs ile alakalı salgın sebebiyle zamanını evde geçirmeye devam eden ünlü şarkıcılardan Murat Boz, spor yapmaya da hiç bir şekilde hız kesmeden devam etmekte. Yakışıklı durumda bulunan şarkıcı şarkıcı, kaslı durumdaki vücudunun son halini Instagram hesabı üzerinden paylaşıp resmen şov yapmış oldu.

Çin üzerinde başlayıp bütün dünyaya yayılmış olan koronavirüs salgını Türkiye’ye de sıçramış bir durumda. Bu süreç içerisinde vatandaşların bir araya gelip virüsü yaygınlaştırmasını önlemek amacıyla da tüm konserler iptal edilmiş oldu. Salgından korunabilmek amacıyla zamanını evinde geçirmekte olan genç popçulardan Murat Boz da zamanını spor yaparak geçirmeye başlamış oldu.

Ev içerisinde olmasına karşın sporuna hiç bir şekilde hız kesmeden devam etmekte olan Murat Boz, bu dakikaları da sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşmaya aralıksız bir şekilde devam etmekte. Spor yapmış olduğu anları paylaşarak takipçilerine de örnek olmuş durumdaki Boz, kaslı durumdaki vücudunun son halini de paylaşmayı hiç bir şekilde ihmal etmiş değil. Üstsüz bir şekildeki pozunu paylaşmış olan popçu, kaslı vücudu ile birlikte resmen şov yapmış durumda.

Karantina ile alakalı sürecini yalnız geçirmekte olan Murat Boz, ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde hamur açıp lahmacun yapmış oldu. Yapmış olduğu lahmacunları yemiş bulunan Boz, Sıla’nın ”Acısa da Öldürmez” adlı şarkıyı paylaşıp takipçilerini güldürmüş oldu.


Sosyal medyada paylaş

516
516 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir