Murat Eken dört senelik evliliğini sona erdirdi

Başarılı oyunculardan biri olan Murat Eken, 2016 senesi içerisinde adeta rüya gibi bir düğünle dünya evine girmiş olduğu Gizem Önen'le sessiz sedasız bir şekilde boşanmış oldu.


542
542 points

Başarılı oyunculardan biri olan Murat Eken, 2016 senesi içerisinde adeta rüya gibi bir düğünle dünya evine girmiş olduğu Gizem Önen’le sessiz sedasız bir şekilde boşanmış oldu. Anlaşmalı bir şekilde boşanma kararı almış bulunan ikili, tek celsede sona eren evliliklerinin hemen sonrasında herhangi bir şekilde tazminat talebinde de bulunmadılar.

Seneler öncesinde ekranlara gelen Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli program sayesinde ismini duyurmayı başaran ünlü ve başarılı oyunculardan biri olan Murat Eken, yaklaşık olarak dört sene öncesinde fazlasıyla görkemli bir düğünle dünya evine girmiş olduğu eşi Gizem Önen’le tek celsede boşanmış durumda.

Sabah gazetesi içerisinde yer almış olan bir habere bakılırsa: Murat Eken ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde dört senelik eşi Gizem Önen’le İstanbul Aile Mahkemesinde tek bir celsede anlaşmalı bir şekilde sessiz sedasız bir şekilde boşandı. Taraflar ise birbirinden herhangi bir şekilde tazminat isteğinde bulunmadı. Çiftin ayrıca çocukları da yok.


Sosyal medyada paylaş

542
542 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir