Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı nişanlanmış durumda

2017 senesinden bu yana beraberlikleri devam eden Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı, nişanlanmış bir durumda.


546
546 points

2017 senesinden bu yana beraberlikleri devam eden Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı, nişanlanmış bir durumda. İş adamının annesi olan Arzu Sabancı, mutlu durumda bulunan haberi Instagram hesabı üzerinden duyurmuş oldu.

İş insanlarından biri olan Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı nişanlanmış durumda. Hacı Sabancı’nın annesi olan Arzu Sabancı, mutlu durumda bulunan haberi Instagram hesabı üzerinden ilan etmiş durumda. Arzu Sabancı, müstakbel durumda bulunan gelini ile birlikte oğlunun baş harflerinin yer almakta olduğu söz konusu fotoğrafı Bursa ilini etiketleyerek, nazar boncuğu emojisini koyarak duyurmuş oldu. Ünlü durumda bulunan çiftin, pandemiden hemen sonra evlenecekleri konuşulmakta.

Hacı Sabancı, ardımızda bırakmış olduğumuz haftalar içerisinde üç seneden beri aşk yaşamakta olduğu Nazlı Kayı’ya romantik bir akşam yemeği esnasında, tektaş bir yüzük ile evlilik teklifinde bulunmuştu. Bu söz konusu teklifin ardından gözyaşlarına hiç bir şekilde hakim olamamış olan Nazlı Kayı, ‘Evet’ ifadelerine yer vererek, Sabancı’yla evliliğe ilk adımlarını da atmıştı.


Sosyal medyada paylaş

546
546 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir