Nejat İşler Çukur’a veda etti


525
525 points

Show TV ekranlarında çok büyük bir ilgiyle izlenmeye devam eden Çukur adlı dizide bir ayrılık yaşanmış durumda. Dizi içerisinde Yamaç’ın ezeli düşmanlarından biri olarak öne çıkan Çağatay adlı karaktere can veren Nejat İşler diziden ayrılmış oldu.

Oyuncular ile birlikte set ekibiyle çekilmiş olan fotoğrafını paylaşmış durumdaki Nejat İşler, ”Her şeyden dolayı teşekkür ediyorum arkadaşlar. Görüşmek dileği ile..” şeklinde bir not yazdı. İşler’in söz konusu bu paylaşımı hayranlarının yanı sıra dizinin fenomenlerini de çok fazla üzmüş oldu. Çukur adlı dizide Yamaç ile birlikte Koçovalı ailesinin en büyük düşmanı olarak öne çıkan Çağatay Erdener adlı karakter son bölüm içerisinde polis ekipleri tarafından yakalanmıştı. Yamaç’ın polisle yapmış olduğu bir iş birliği sonrasında kirli işleri ortaya çıkmış olan Çağatay cezaevine girmişti.

Başarılı durumdaki oyuncunun ayrılmış olduğu söz konusu bu diziye Barış Arduç dahil olmuş durumda. Arduç dizi içerisinde Çağatay’ın kardeşi olarak öne çıkarak Arık Böke Erdenet adlı karaktere can verecek.


Sosyal medyada paylaş

525
525 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir