Nesrin Cavadzade evlilik hazırlıkları mı yapıyor?

Yasak Elma adlı dizide oynamakta bulunan Talat Bulut, geçmiş olduğumuz gün Etiler'de yer alan bir alışveriş merkezi içerisinde objektiflere yakalandı.


547
547 points

Yasak Elma adlı dizide oynamakta bulunan Talat Bulut, geçmiş olduğumuz gün Etiler’de yer alan bir alışveriş merkezi içerisinde objektiflere yakalandı. Bulut, rol arkadaşlarından biri olan Nesrin Cavadzade’nin dünyaevine girecek olduğunu ifade etti.

Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde Yasak Elma adlı diziden rol arkadaşlarından Nesrin Cavadzade’yla çekmiş olduğu dans videosu çok fazla konuşulmuş olan Talat Bulut, evlilik haberi vermiş oldu. Habertürk gazetesinin yapmış olduğu haberine bakılırsa; muhabirlerin söz konusu bu dans görüntülerini sormasının ardınan Bulut, ‘Güzel bir kadınla çok güzel dans edilir. Darısı da onun eşinin başına, artık düşünü olduğunda da halay çekerim” ifadeleriyle cevap verdi.

Gazetecilerin çok ısrarlı bir şekilde sormalarına karşın konuyla alakalı bir açıklamada bulunmayan Bulut; ”Nesrin evlenecek ve sizden kaçmakta. Gerisini ise siz bulmalısınız’ ifadelerine yer vererek uzaklaşmış oldu. Ardımızda bırakmış olduğumuz aylar içerisinde objektiflere yakalanan Nesrin Cavadzade, dikkat çekmiş olan bir açıklamaya imzasını atmış idi. 38 yaşında bulunan ünlü oyuncu, İbrahim Tatlıses’in de ifade ettiği gibi; ”Urfa ilinde Oxford vardı da biz mi okumadık orda kardeşim?’ Ben ise son olarak ”Alfa erkeği karşımıza çıktı da biz mi sevmedik?” şeklinde konuşuyorum. Alfa erkeği bulunmuyor. Ondan dolayı da kalbim boş” şeklindeki ifadelerine yer verdi.


Sosyal medyada paylaş

547
547 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir