Nicki Minaj hamile olduğunu duyurdu

Dünya çapında ünlü rap şarkıcılarından biri olan Nicki Minaj, sosyal medya hesabı üzerinden hayranlarına çok büyük bir sürpriz yapmış durumda.


529
529 points

Dünya çapında ünlü rap şarkıcılarından biri olan Nicki Minaj, sosyal medya hesabı üzerinden hayranlarına çok büyük bir sürpriz yapmış durumda. 37 yaşında bulunan ünlü yıldız, Instagram üzerinden hamile olduğunu paylaşmış olduğu fotoğraflarla duyurmuş oldu. Şarkıcının hamile olduğu haberi ise hayranlarını çok mutlu etmiş durumda.

New Trinidad da dünyaya gelen Amerika Birleşik Devletleri asıllı rap şarkıcılarından Nicki Minaj, Instagram hesabı üzerinden hamile olduğunu paylaşmış olduğu fotoğraflarla hayranlarına duyurmuş bulundu. Nicki Minaj söz konusu bu fotoğraflardan bir tanesinin altına ise ”hamile” şekline bir not yazmış oldu.

Ünlü durumdaki şarkıcı öte yandan bir paylaşımı içerisinde, ”Aşkın yanı sıra Evlilik ve Bebek Arabası. Heyecanla birlikte şükranla dolu durumdayım. Bitin iyi dileklerinizle ilgili hepinize de teşekkür ederim.” şeklindeki ifadelerine yer verdi. Nicki Minaj, geçmiş olduğumuz sene eski arkadaşı Kenneth Petty’le dünya evine girmişti. Mixtape çalışmaları ile 2007 ila 2009 senelerinde üne kavuşmuş olan Minaj’ın ilk albümlerinden ”Pink Friday”, Amerika Birleşik Devletleri’nde yer alan Billboard 200 listesi içerisinde zirveye çıkmıştı.

Nicki Minaj ayrıca The New York Times isimli gazetede ”bütün zamanların en etkili kadın rapçisi” şeklinde gösterilmiş, ikinci albümü olarak çıkan ”Pink Friday: Roman Reloaded” dünyanın tamamında da 1,5 milyon taneden çok satmış idi.


Sosyal medyada paylaş

529
529 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir