Nilay Dorsa evinin çatısında güneşlendi

Karantina sürecinde yer alan Eda Taşpınar ile birlikte Aslışah Alkoçlar'ın hemen sonrasında ünlü şarkıcılardan Nilay Dorsa da güneşin tadını çıkartabilmek amacıyla mayosunu giydi ve evinin teras kısmında güneşlendi.


537
537 points

Karantina sürecinde yer alan Eda Taşpınar ile birlikte Aslışah Alkoçlar’ın hemen sonrasında ünlü şarkıcılardan Nilay Dorsa da güneşin tadını çıkartabilmek amacıyla mayosunu giydi ve evinin teras kısmında güneşlendi.

Koronavirüs ile alakalı salgın sebebiyle kendisini eve kapatmış olan Aslışah Alkoçlar ile birlikte Eda Taşpınar, güzel havaların tadını çıkarabilmek amacıyla evlerinin bahçe ve teras kısımlarına çıkarak güneşlenmiş oldu. Ünlü durumdaki isimler arasına en son Nilay Dorsa da dahil olmuş durumda.

Mayo ile birlikte pareo giyip evinin teras kısmına çıkmış olan Dorsa, bu anlarını ise Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşmış oldu. Mayolu pozlarını paylaşmış olan ünlü şarkıcı, yaz sezonunu evinin terasında açacağını hiç düşünmediği konusunda bir paylaşımda bulundu. Nilay Dorsa kendisini sürekli olarak güneşin kızı olarak nitelendiriyor.

Sürekli olarak bronz bir durumda olmayı sevmekte bulunan sosyetik güzellerden Eda Taşpınar, ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde evinin çatı kısmında güneşlenmişti. Hülya Koçyiğit’in torunu olarak tanınan Aslışah Alkoçlar da terasa çıkarak güneş banyosu yapmış idi.


Sosyal medyada paylaş

537
537 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir