Nilüfer’in kendisini tiye almış olan takipçisine yanıt verdi

65 yaşında bulunan usta sanatçılardan Nilüfer, geçmiş olduğumuz gün Covid-19 aşısı yaptırmış oldu ve o dakikaları da Instagram hesabı üzerinden paylaştı.


558
558 points

65 yaşında bulunan usta sanatçılardan Nilüfer, geçmiş olduğumuz gün Covid-19 aşısı yaptırmış oldu ve o dakikaları da Instagram hesabı üzerinden paylaştı. Seneler öncesinde geçirmiş olduğu kanserden dolayı Covid-19 aşısını sol kolunun yerine sağ kolundan yaptırmış olan şarkıcı, bu hususta kendisiyle alay etmiş olan takipçisine vermiş olduğu yanıttan dolayı gündem oldu.

Türk müziğinin en sevilen sanatçıları arasında yer alan Nilüfer, aşı sırası geldiği için hastaneye gidip Covid-19 aşısı yaptırmış oldu. O dakikaları da Instagram hesabı üzerinden paylaşmış olan ünlü şarkıcı, ‘Karar vererek aşı oldum’ ifadelerine yer verdi.

Şarkıcının söz konusu bu paylaşımını görmüş olan bir tane sosyal medya kullanıcısı da ‘Bu Covid-19 aşısı değil. Aşılar sol taraftaki koldan Nilüfer Hanım. Bu nedir şimdi?’ ifadelerine yer verip gülücük emojisi koymuş oldu. Takipçisinden yazmış olduğu bu yorumun karşısında adeta şaşkına dönmüş olan Nilüfer de ‘Hanımefendi ben bir meme kanseri geçirmiş biriyim. Sol kol altında yer alan lenflerden işlem yapıldığından dolayı aşı oraya yapılmadı. Gülünebilecek bir şey de değilmiş değil mi?’ ifadeleriyle yanıt yazdı.

Şarkıcıdan almış olduğu yanıtın karşısında mahcup olmuş durumdaki sosyal medya kullanıcısı ise ünlü sanatçı Nilüfer’den özür dilemiş oldu.


Sosyal medyada paylaş

558
558 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir