Noah Cyrus isyan etmiş durumda

Sahnelerin en yaramaz kızı olarak öne çıkan Miley Cyrus'un kız kardeşi Noah Cyrus sahneye çıktığında giymiş olduğu şeffaf kıyafetle herkesi şaşırtmış oldu.


524
524 points

Sahnelerin en yaramaz kızı olarak öne çıkan Miley Cyrus’un kız kardeşi Noah Cyrus sahneye çıktığında giymiş olduğu şeffaf kıyafetle herkesi şaşırtmış oldu. Cesur kıyafeti ile birlikte magazin sitelerine manşet olmayı başaran Noah, sansüre uğradıktan sonra ‘Bacak aramı sansürlediğinizden dolayı teşekkürler’ ifadelerine yer verip sosyal medya hesabı üzerinden isyan etmiş oldu.

Marjinal durumdaki yaşantısı ile birlikte dikkatleri çekmekte bulunan dünya çapındaki ünlü şarkıcılardan Miley Cyrus’un kız kardeşi ise müzik dünyası içerisinde isminden söz ettirmekte. Noah, ardımızda bırakmış olduğumuz akşam sahneye bütün vücudunu sarmış olan şeffaf bir kıyafetle çıkmış oldu. Daha halen 20 yaşında bulunan Noah’ın sahne üzerinde bu kadar cesur durumda bulunması çok büyük bir yankı bulmuş oldu. Noah, Jimmie Allen ve ayrıca This Is Us isimli şarkıyı söyledi. Çarpıcı makyajının yanı sıra beline kadar uzanmakta olan saçları ile gözleri doldurmakta bulunan genç kızın performansı çok fazla beğenilmiş oldu.

Genç durumdaki şarkıcı, vücudunu ortaya çıkartmakta olan kıyafeti sansürleyip paylaşan haber yayınlarından bazılarına da tepki göstermiş oldu. Instagram hikayeler kısmından duruma tepki göstermiş olan Noah şu ifadelere yer verdi; ‘Ten rengine sahip bir iç çamaşırım bulunuyordu ancak yine de bacak aramı sansürlediğinizden dolayı teşekkürler. Biden’a oy vermelisiniz!’

Noah’ı söz konusu bu kıyafetle görmüş olanlar, cesur kıyafetleriyle beraber sürekli olarak göz önünde bulunan ablası Miley Cyrus’la yarış içinde olduklarına yönelik söylentilere sebep olmuş durumda. Noah Kırmızı halı geçişi esnasında ve after parti içerisinde sahnede bulunduğundan daha sade bir biçimde kot ceketin yanı sıra jean pantolon giymiş oldu.


Sosyal medyada paylaş

524
524 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir