Nur Fettahoğlu takipçilerinden tam not almış durumda

Babil isimli dizinin başrol oyuncularından biri olarak öne çıkan Nur Fettahoğlu, sosyal medya hesabı üzerinden tatil yapmaya devam ettiği tekne üzerinde ağır çekim çekmiş olduğu videoyu paylaştı.


549
549 points

Babil isimli dizinin başrol oyuncularından biri olarak öne çıkan Nur Fettahoğlu, sosyal medya hesabı üzerinden tatil yapmaya devam ettiği tekne üzerinde ağır çekim çekmiş olduğu videoyu paylaştı. Göğüs dekoltesine sahip olan kıyafetiyle dikkatleri üstüne çekmeyi başaran Fettahoğlu, kendisini takip edenlerden de tam not almış durumda.

Karantinayla alakalı dönemi evinde geçirmiş olan başarılı oyunculardan Nur Fettahoğlu, normalleşmeyle alakalı sürecin başlamasıyla beraber eşi ve kızı ile birlikte soluğu tatilde aldı. Sosyal medya hesabı üzerinden tatil pozlarını paylaşmayı hiç bir şekilde ihmal etmemiş olan ünlü oyuncu, en son ise ağır çekim videosu ile birlikte herkesi kendisine hayran bırakmış durumda.

Bikinisinin üstüne giymiş olduğu bir plaj kıyafetiyle beraber video çekimi gerçekleştiren Nur Fettahoğlu paylaşımının altına ”Özgür ruhlar” şeklinde bir not düşmüş oldu. Oyuncunun söz konusu bu paylaşımı kısa zaman içinde binlerce kişi tarafından izlenip pek çokta yorum almış oldu. Güzel ve başarılı durumda bulunan oyuncu ardımızda bırakmış olduğumuz hafta içerisinde de siyah renkli mayosuyla kamera karşısına geçmiş ve tekrardan bir ağır çekim yapmış idi.


Sosyal medyada paylaş

549
549 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir