Nusret paket servise başladı ancak fiyatları çok uçuk

Koronavirüs ile alakalı salgından dolayı paket servise başlamış bulunan Nusret Gökçe'nin kuzu kafesle ilgili 600 Türk Lirası tutarından antrikotla ilgili de 950 Türk Lirası tutarından sipariş almaya başlaması sosyal medya üzerinde çok büyük bir yankı uyandırmış oldu.


551
551 points

Koronavirüs ile alakalı salgından dolayı paket servise başlamış bulunan Nusret Gökçe’nin kuzu kafesle ilgili 600 Türk Lirası tutarından antrikotla ilgili de 950 Türk Lirası tutarından sipariş almaya başlaması sosyal medya üzerinde çok büyük bir yankı uyandırmış oldu.

”Tuz serpme” (saltbae) şeklindeki hareketiyle dünyanın genelinde büyük bir üne kavuşmuş olan sosyete etçilerinden Nusret Gökçe, İstanbul iliyle birlikte Ankara ilinde bir yemek siparişi sitesinin üstünden paket servise başlamış durumda.

Kuzu kafes ile ilgili 600 Türk Lirası tutarından antrikot ile ilgili de 950 Türk Lirası tutarından sipariş almakta bulunan Nusret Gökçe’nin yemeklerine ait paket fiyatları da sosyal medyanın diline düşmüş durumda. Pek çok kişi bu fiyatları yüksek bulmaktayken, ünlü işletmeci için zor dönemlerden geçmiş olduğumuz bugünler içerisinde de indirim yapması konusunda çağrıda bulundu.

Diğer taraftan yaşamını Amerika Birleşik Devletleri’nde devam ettiren Doktor Mehmet Öz, ünlü durumda bulunan işletmecinin Instagram hesabı üzerinde konuk olmuş idi. Doktor Öz, Gökçe’nin sormuş olduğu ”Evde kalmakta olan insanların iştahında yer alan artışla ilgili önerileriniz nedir?” şeklindeki soruya; ”Yoğun temponuzda olduğu gibi davranın. İş başı yapabilecek gibi bakımlı bir durumda olmak, moralinizi yüksek tutuyor olacak. Tembelleşmeye de hiç bir şekilde fırsat vermemelisiniz. Uyku da en önemli olanı. Yedi saat uyuyabilmek bağışıklığın en temel ihtiyaçlarından biri. D vitaminini de sakin yerler içerisinde 15 dakika kadar güneşte kalarak kazanabilmekteyiz” şeklinde yanıt vermiş idi.


Sosyal medyada paylaş

551
551 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir