Nusret sağanak yağmurda denize atladı

Başarısı hızlı bir şekilde Türkiye sınırlarını aşmış olan sosyetik kasaplardan Nusret Gökçe, yapmış olduğu paylaşımla tekrardan gündem olmuş durumda.


533
533 points

Başarısı hızlı bir şekilde Türkiye sınırlarını aşmış olan sosyetik kasaplardan Nusret Gökçe, yapmış olduğu paylaşımla tekrardan gündem olmuş durumda. Nusret, sağanak yağış esnasında önce spor yaptı daha sonrasında da denize atlamış oldu.

Tuzlama hareketinden dolayı ünü Türkiye sınırlarını aşmış bulunan sosyetik kasaplardan Nusret Gökçe, Türkiye’yi etkisinin altına almış bulunan sağanak yağmura aldırış etmeden hemen öncesinde spor yaptı daha sonrasında da denize atlamış oldu.

Muğla ilinin ünlü turizm beldelerinden biri olarak öne çıkan Marmaris kentinde tatil yapmış olan Nusret, sağanak yağış esnasında yapmış olduğu paylaşımda dikkatleri üstüne çekmiş durumda. Nusret Gökçe, sağanak yağmur yağmasına karşın elbiseleri ile birlikte denize girmeyi ihmal etmedi.

Sosyetik durumdaki kasap, o dakikaları da Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşmayı da hiç bir şekilde ihmal etmedi. Nusret Gökçe’nin söz konusu bu paylaşımı 2 milyonun üstünde görüntülenmenin yanı sıra 384.000 tane de beğeni almış oldu.


Sosyal medyada paylaş

533
533 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir