O soruyu duydu ve hemen kaçtı

Ardımızda bırakmış olduğumuz akşam üzeri menajeri ile birlikte Ulus'ta buluşmuş olan Aras Bulut İynemli, ayaküstü basın mensuplarının sormuş olduğu sorulara yanıt verdi.


524
524 points

Ardımızda bırakmış olduğumuz akşam üzeri menajeri ile birlikte Ulus’ta buluşmuş olan Aras Bulut İynemli, ayaküstü basın mensuplarının sormuş olduğu sorulara yanıt verdi. İynemli, Hazal Kaya’nın ”Kilolu kadın oyuncular için başrol verilmemekte” şeklindeki açıklamasının anımsatılmasıyla yanıt bile vermeden arabasına bindi ve hemen uzaklaştı.

Show TV ekranları üzerinde yayınlanmakta olan Çukur adlı dizide Yamaç karakterine can veren Aras Bulut İynemli geçmiş olduğumuz akşam üzeri Ulus’ta yer alan bir mekanda objektiflere yakalandı. Menajeri’yle buluşup yemek yemiş olan başarılı oyuncu, kilolu k bir durumdaki adınların başrol alamadığı şeklinde çıkan haberler hakkında sessiz kalmayı tercih etti.

Aras Bulut İynemli, ortalama bir şekilde üç saat kalmış oldukları mekan çıkışı esnasında basın mensuplarıyla da ayaküstü bir şekilde sohbet etmiş oldu. Covid-19 salgınından dolayı dizi setleri içerisinde çok fazla önlemler almış olduklarını ifade eden ünlü oyuncu; ”Her hafta içerisinde test yaptırmaktayız. Sette de gereken önlemler alınmakta. Tüm dizi ekibi olarak fazlasıyla da dikkat etmekteyiz” ifadelerine yer verdi.

Hazal Kaya’nın söylemiş olduğu ”Kilolu kadın oyuncular için başrol verilmemekte” şeklindeki açıklaması anımsatılan Aras Bulut İynemli, bu söz konusu soruyu yanıtsız bırakıp arabasına binerek evinin yolunu tutmuş oldu.


Sosyal medyada paylaş

524
524 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir