Oğlunu emzirirken objektiflere yakalandı

Dünya çapında üne sahip büyük beden modellerden biri olan Ashley Graham, oğlunu emzirdiği esnada vermiş olduğu bir pozla dergiye kapak olmuş durumda. Bir zamanlar ''New York kentinin yarısıyla yattım'' şeklindeki itiraftan dolayı dikkatleri üstüne çekmiş olan ünlü model bu defa da hamilelik sonrasında kullanmış olduğu sözlerle çok şaşırttı.


535
535 points

Dünya çapında üne sahip büyük beden modellerden biri olan Ashley Graham, oğlunu emzirdiği esnada vermiş olduğu bir pozla dergiye kapak olmuş durumda. Bir zamanlar ”New York kentinin yarısıyla yattım” şeklindeki itiraftan dolayı dikkatleri üstüne çekmiş olan ünlü model bu defa da hamilelik sonrasında kullanmış olduğu sözlerle çok şaşırttı.

James Ervin’le çok mutlu bir evlilik devam ettiren 31 yaşında bulunan ünlü modellerden Ashley Graham, yaklaşık olarak beş ay öncesinde oğlunu kucağına almış olmasının mutluluğunu yaşamış idi. Annelik konusundaki o duyguyu tatmış olan Graham, müjdeli durumda bulunan haberi de sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşmış idi.

Büyük beden ünü modellerden Ashley Graham doğum gerçekleştirdikten hemen sonrasında işlerine biraz ara verme kararı almış ve çocuğuyla zaman geçirmeye başlamış idi. Karantina süreci içerisinde de evinden hiç bir şekilde çıkmamış olan Graham’ın Ocak ayından bu yana ilk defa bir dergi çekimine katılmış olduğu ortaya çıkmış durumda. Graham dünyaya getirmiş olduğu oğlu Isaac’la beraber kapak oldu.

Ashley Graham yeni dünyaya gelen bebeğini emzirmekte olduğu anlarla Harper’s Bazaar’ın Temmuz sayısı içerisinde kapak güzeli olmuş durumda. 32 yaşında bulunan ünlü model, COVID-19 ile alakalı salgından bu zamana kadar ailesiyle beraber kalmaya devam ettiği Nebraska kentinde kocası Justin Ervin tarafından çekilmiş olan özel pozlarla beğeni toplamış oldu. Evlenmeden hemen öncesinde ”New York kentinin yarısıyla yattım” şeklindeki sözlerini kullanarak büyük bir şaşkınlık yaratmış olan Ashley Graham, vermiş olduğu bir röportajda, kariyerinin büyük bir kısmını vücut pozitifliğinin değerini arttırıp geçirmekteyken, hamile olduğunun farkına vardıktan sonra yaşamış olduğu fiziksel değişikliklerle mücadele etmeye başladığı itirafında da bulundu.


Sosyal medyada paylaş

535
535 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir