Olga Kurylenko Koronavirüsten kurtuldu

James Bond filmi içerisindeki başarısından dolayı isminden söz ettirmeyi başaran ünlü oyunculardan Olga Kurylenko, ardımızda bırakmış olduğumuz hafta sosyal medya hesabı üzerinden ''Corona virüsle ilgili testinin pozitif çıkmasından sonra kendimi eve kapatmış durumdayım'' ifadelerine yer vererek virüse yakalanmış olduğunu ifade etti. Geçmiş olduğumuz gün yeni bir paylaşımda bulunan ünlü oyuncu, hastalıktan kurtulmuş olduğunu müjdeledi.


532
532 points

James Bond filmi içerisindeki başarısından dolayı isminden söz ettirmeyi başaran ünlü oyunculardan Olga Kurylenko, ardımızda bırakmış olduğumuz hafta sosyal medya hesabı üzerinden ”Corona virüsle ilgili testinin pozitif çıkmasından sonra kendimi eve kapatmış durumdayım” ifadelerine yer vererek virüse yakalanmış olduğunu ifade etti. Geçmiş olduğumuz gün yeni bir paylaşımda bulunan ünlü oyuncu, hastalıktan kurtulmuş olduğunu müjdeledi.

Instagram hesabı üzerinden çocuğuyla beraber olan bir fotoğrafını paylaşmış bulunan ünlü oyuncu, Covid 19 hastalığının semptomlarından komple kurtulmuş olduğunu ifade etti. Olga Kurylenko söz konusu bu paylaşımı içerisinde İngiltere ile birlikte bazı ülkeler üzerinde kutlanan Anneler Gününden dolayı da iyi dileklerini belirtti.

Sadece bir hafta öncesinde Instagram hesabı üzerinden kendisini karantinaya almış olduğunu ifade eden ünlü oyuncu; ”Corona virüsle ilgili testin pozitif çıkmasından hemen sonra kendimi eve kapattım. Aslına bakılırsa 1 haftadır da hastaydım. Ana durumdaki belirtilerim ateş ile birlikte yorgunluk. Kendinize çok fazla dikkat edin ve bu durumu da ciddiye alın” ifadelerine yer vererek bir paylaşımda bulunmuştu


Sosyal medyada paylaş

532
532 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir