Ölümünü saniye saniye kayda aldı

Romanya asıllı pop starlardan Tavy Pistiu, hemzemin geçit üzerinde eşinin kullanmakta olduğu arabaya bir trenin çarpması sonrasında yaşamını kaybetti.


530
530 points

Romanya asıllı pop starlardan Tavy Pistiu, hemzemin geçit üzerinde eşinin kullanmakta olduğu arabaya bir trenin çarpması sonrasında yaşamını kaybetti. Eşinin de ağır bir şekilde yaralanmış olduğu bu kaza esnasında Pustiu’nun cep telefonu, korkunç durumdaki bu olayı saniye saniye kayıt altın aldığı ortaya çıkmış oldu.

29 yaşında bulunan pop starlardan Tavy Pistiu, ardımızda bırakmış olduğumuz günlerde eşinin kullanmakta olduğu arabada yaşanan bir kaza sonrasında yaşamını yitirdi. Arabayı kullanmakta olan şarkıcının eşi, hemzemin geçit üzerinde trenin kendilerine doğru gelmekte olduğunun farkına varamadı. Kaza esnasında şarkıcı yaşamını yitirirken eşi de yaralı olarak kurtuldu

Arabanın yolcu koltuğu içerisinde oturmakta olan Pustiu, bir taraftan arabanın teybini açıp yüksek bir sesle müzik dinlediği esnada bir taraftan da cep telefonunu kullanarak o anları kayıt altına almaktaydı. Bazen arabayı kullanan eşine bakıp onu da bu görüntülere dahil etmekteydi. Çok keyifli bir biçimde yolculuk yapmış bulunan çiftin mutlulukları da bir anlık dikkatsizlikten dolayı geri dönüşü bulunmayan bir olaya sebebiyet verdi. Tavy Pustiu’nun çekmiş olduğu video içerisinde, arabayı kullanmakta olan eşinin, hemzemin geçit üzerinde bir sağa bir sola bakmış olduğu fakat yine de kendilerine doğru yaklaşmakta olan treninin farkına varamadığı görülmekte.

Tavy Pustiu de hemzemin geçit üzerinde treni görmüş olduğunda artık çok geç kalınmıştı. Tren, arabaya Pustiu’nun oturmakta olduğu yönden çarptı. Pustiu’nun söz konusu trenin arabaya çarpmış olduğu esnada çığlıkları da çekmiş olduğu videoya yansımış durumda.

Ünlü şarkıcı olayın yaşandığı yerde yaşamını yitirirken. Eşi de ağır bir şekilde yaralandı. Polis ekipleri, olayın hemen sonrasında yapmış olduğu açıklama üzerinde kazanın hemzemin geçit içerisinde gereken kurallara uyulmamasından kaynaklanmış olduğunu tespit etti. Kazanın ardından çiftin içinde bulunmakta olduğu araba da adeta hurdaya dönmüş oldu.


Sosyal medyada paylaş

530
530 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir