Öpüşme pozları tekrar gündem olmuş durumda

Bülent Ersoy ile birlikte Zeki Müren'in 1980 senesi içerisinde çekilmiş olan o pozları sosyal medya üzerinde tekrardan gündem olmuş durumda.


541
541 points

Bülent Ersoy ile birlikte Zeki Müren’in 1980 senesi içerisinde çekilmiş olan o pozları sosyal medya üzerinde tekrardan gündem olmuş durumda. Fotoğrafa bakıldığı zaman çok uzun bir zamandan beri küs durumda bulunan iki usta isim, dudak dudağa bir şekilde poz vererek barış ilan etmiş oluyor.

Instagram platformu üzerinde yer almakta olan Şok o Pop adına sahip magazin sayfası seneler öncesinde gündemi sarsmış olan magazin haberlerini tekrardan paylaşmayı sürdürüyor. Sayfa en son ise Zeki Müren ile birlikte Bülent Ersoy’un seneler boyunca konuşulmuş olan o pozlarını paylaştı.

Türk müzik dünyasının iki usta ismi, seneler önce sebebi tam bir şekilde bilinmemekte olan bir nedenden ötürü küsmüş ve çok uzun bir zaman boyunca da hiç bir şekilde konuşmamışlardı. Fakat 1980 senesi içerisinde bir gazinoda karşılaşmış olan usta isimler, yaşanmış olan herşeyi unutarak barışmıştı. Gülizar Gazinosu içerisinde gerçekleşen bir gala gecesi esnasında barış ilan etmiş olan ikili arasındaki Ersoy, ilk olarak Müren’in elinden öpmüş daha sonrasında ise dudağına bir tane öpücük kondurmuştu. İkilinin söz konusu bu pozları da tam tamına 40 senelik zamanın ardından tekrardan gündem olmuş durumda. Pek çok sosyal medya kullanıcısı söz konusu bu fotoğrafları gördükten sonra ‘Aralarındaki dargınlıkları biraz abartılı sonlandırmışlar’ ile birlikte ‘Baharı beklemekte olan kumrular gibiler’ şeklinde yorumlar yazdı.


Sosyal medyada paylaş

541
541 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir