Öykü Karayel dünyaya gelecek bebeğinin adını açıklamış durumda

Şu zamanlarda anne ve baba olabilmenin heyecanı yaşamaya başlayan Öykü Karayel ve Can Bonomo çiftinden güzel ve başarılı durumdaki oyuncu, yeni senenin ilk saatleri içerisinde yapmış olduğu özel bir paylaşımla dünyaya gelecek bebeğinin adını duyurmuş oldu.


565
565 points

Şu zamanlarda anne ve baba olabilmenin heyecanı yaşamaya başlayan Öykü Karayel ve Can Bonomo çiftinden güzel ve başarılı durumdaki oyuncu, yeni senenin ilk saatleri içerisinde yapmış olduğu özel bir paylaşımla dünyaya gelecek bebeğinin adını duyurmuş oldu. Karayel söz konusu bu paylaşımının alt kısmına, ‘Altta yeralan küçüklük Roman Bonomo. Yeni senede görüşürüz!’ şeklinde bir not yazdı.

2018 senesi içerisinde dünya evine giren oyuncu Öykü Karayel ile birlikte şarkıcılardan Can Bonomo, şu dönemlerde ise bebek heyecanı yaşamakta. Tam olarak 5,5 aylık hamile olduğu bilinen Öykü Karayel, eşi Can Bonomo’yla beraber vermiş olduğu pozu sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış oldu. Karayel’in karnı burnunda olan söz konusu bu pozları büyük bir beğeni toplamış oldu.

Karayel, söz konusu bu paylaşımının alt kısmına da ‘Altta yer alan küçüklük Roman Bonomo… Yeni senede görüşürüz!’ şeklinde bir not yazdı. Can Bonomo ise eşi Öykü Karayel’le vermiş olduğu söz konusu bu pozu sosyal medya hesabı üzerinden yayınlayıp yeni seneyi kutladı. Ünlü çift arasındaki Can Bonomo, ardımızda bırakmış olduğumuz aylar içerisinde bu pozlarını sosyal medya hesabı üzerinden de paylaşmıştı.


Sosyal medyada paylaş

565
565 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir