Oyuncak koleksiyonu var

Büyük bir boyuta sahip yapmış olduğu yemeklerden dolayı sosyal medya üzerinde çok kısa zamanda fenomen olmayı başaran ve pek çok restoranı bulunan CZN Burak lakabına sahip Muhammed Burak Özdemir, YouTube kanalı üzerinden evini gezdirmiş olduğu bir video paylaşımında bulundu.


516
516 points

Büyük bir boyuta sahip yapmış olduğu yemeklerden dolayı sosyal medya üzerinde çok kısa zamanda fenomen olmayı başaran ve pek çok restoranı bulunan CZN Burak lakabına sahip Muhammed Burak Özdemir, YouTube kanalı üzerinden evini gezdirmiş olduğu bir video paylaşımında bulundu. Yemek yapma konusundaki merakından dolayı tanınırlık elde eden Özdemir’in oyuncak koleksiyonu da gören herkesin ağzını açıkta bırakmış durumda.

Takipçilerinin talepte bulunmasından sonra evini gezdirmiş olan CZN Burak, bu döneme dek bilinmemekte olan oyuncak koleksiyonundan da söz etti. Bu yaşına kadar almış olduğu her bir oyuncağı biriktirmeyi sürdüren Burak’ın evinin her bir kısmında ayrı bir oyuncağı yer alıyor. Büyük ile birlikte küçük olmak üzre binlerce sayıda oyuncağı olan ünlü fenomen, oturma odası da dahil olmak üzre evin nerdeyse her bir tarafını da oyuncakla doldurmuş. Burak’ın adeta oyuncaktan adım atılamayacak hale gelmiş olan odasına gören hayranları da şaşkınlıklarını hiç bir şekilde gizleyemedi.

CZN Burak kim?

Burak Özdemir, 24 Mart 1994 tarihi içerisinde dünyaya gözlerini açtı. CZN Burak şeklindeki takma ismiyle ün kazanmıştır.


Sosyal medyada paylaş

516
516 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir