Özcan Deniz yeni bir aşka yelken açmış durumda

Boşanmış olduğu eski eşi Feyza Aktan'a şiddet uygulamış olduğu gerekçe gösterilerek mahkemelik olmuş durumdaki Özcan Deniz kendinden tam olarak 23 yaş ufak modacı Samar Dadgar'la aşk yaşamaya başlamış bir durumda.


544
544 points

Boşanmış olduğu eski eşi Feyza Aktan’a şiddet uygulamış olduğu gerekçe gösterilerek mahkemelik olmuş durumdaki Özcan Deniz kendinden tam olarak 23 yaş ufak modacı Samar Dadgar’la aşk yaşamaya başlamış bir durumda.

Şu zamanlarda yayın yaşamına yeni başlamış olan Seni Çok Bekledim adlı dizide başrolde yer alan Özcan Deniz, özel yaşamıyla da gündem olmayı sürdürüyor. Oğlu olan Kuzey’in annesi Feyza Aktan’la problemli bir süreçten geçmekte olan Özcan Deniz, çok daha yeni bir aşka yelken açmış durumda.

Posta gazetesinde yer almış olan habere bakılırsa; 49 yaşında bulunan Özcan Deniz, İran asıllı moda tasarımcılarından 26 yaşında bulunan Samar Dadgar’la beraber. Deniz ve Samar Dadgar’ın ilişkilerinin ise ardımızda bırakmış olduğumuz yaz başlamış olduğu iddia edilmekte.

Özcan Deniz, 2018 senesi içerisinde evlenmiş olduğu Feyza Aktan’la 2019 senesi içerisinde tek bir celsede boşandı. Boşanmasının ardından Aktan’ın yaşamını sürdürmekte olduğu evin oyuncuya ait durumda bulunmasından ötürü mahkemelik olan çift, ardımızda bırakmış olduğumuz günlerde ise şiddet olayıyla gündeme gelmiş oldu. Evli oldukları dönemde Özcan Deniz tarafından şiddetin yanı sıra tehdide maruz kalmış olduğunu ifade eden Aktan, Özcan Deniz’den şikayetçi olmuş idi.


Sosyal medyada paylaş

544
544 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir