Özür paylaşımında bulundu

Instagram hesabı üzerinden Ermenistan'a bağış kampanyasıyla alakalı paylaşmış olduğu broşürden dolayı eleştiri oklarının hedefi haline gelen oyunculardan Cardi B, söz konusu bu paylaşımını kaldırarak Azerbaycan asıllı takipçilerinden özür dilemiş oldu.


523
523 points

Instagram hesabı üzerinden Ermenistan’a bağış kampanyasıyla alakalı paylaşmış olduğu broşürden dolayı eleştiri oklarının hedefi haline gelen oyunculardan Cardi B, söz konusu bu paylaşımını kaldırarak Azerbaycan asıllı takipçilerinden özür dilemiş oldu.

New York asıllı rap müzik sanatçısı ve aynı zamanda ünlü oyunculardan Cardi B, Azerbaycan’ın Karabağ bölgesi üzerinde çatışma içinde bulunduğu Ermenistan’la alakalı yapmış olduğu destek çağrısını, Twitter hesabı üzerinden yayınlamış olduğu bir özür mesajıyla geri çekmiş olduğu duyurusunda bulundu. Cardi B açıklamasına; ‘Çok özür diliyorum, araştırmamızı gerçekleştirmedik’ şeklindeki başlıkla yayınlamış olduğu sesli mesajı üzerinde, Instagram hesabı üzerinden Ermenistan’a bağış kampanyasıyla alakalı paylaşmış olduğu broşüre Azerbaycan asıllı takipçilerinden fazlasıyla çok tepki geldikten sonra yaşamış olduğu hatanın farkına varmış olduğunu, Ermenistan’ın savaşmakta olduğu ülkenin Azerbaycan olduğunu bilmemekte olduğunu ifade etti.

15 milyon tane takipçisine seslenmiş olan ünlü rapçi, ‘Bir emlak yatırımıyla ilgili olarak çok kalabalık bir yerdeydik ve Ermeni kökenli durumda bulunan danışmanım o esnada bana, Ermenistan’a karşı çok büyük bir soykırım girişimi bulunduğunu ve bu hususta bir paylaşımda bulunmamı rica etti. Ben ise neden olmasın diye söyleyerek broşürü hiç bir şekilde incelemeden paylaşmış oldum’ ifadelerine yer verdi..


Sosyal medyada paylaş

523
523 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir