Pamela Anderson’dan çıplak poz

Fenerbahçe spor kulübü içerisinde formaya giymeye devam eden Fransız asıllı defans oyuncularından Adil Rami'yle beraber olan ve şiddet gördüğünden dolayı ilişkisini sona erdirme kararı alan 52 yaşında bulunan Amerika Birleşik Devletleri asıllı oyunculardan Pamela Anderson, bu defa ise bir el çantasıyla alakalı markanın reklamına özel çıplak poz vermiş durumda.


525
525 points

Fenerbahçe spor kulübü içerisinde formaya giymeye devam eden Fransız asıllı defans oyuncularından Adil Rami’yle beraber olan ve şiddet gördüğünden dolayı ilişkisini sona erdirme kararı alan 52 yaşında bulunan Amerika Birleşik Devletleri asıllı oyunculardan Pamela Anderson, bu defa ise bir el çantasıyla alakalı markanın reklamına özel çıplak poz vermiş durumda.

Pamela Anderson, çıplak bir durumdaki pozlarını Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle de paylaşmış oldu. Pamela’nın, İngiliz asıllı şarkıcılardan David Bowie’nin ”Yarın geleceğini duymakta olanlara ait” şeklindeki sözle yapmış olduğu paylaşımına binlerce sayıda beğeninin yanı sıra yorumlar da yağdı.

Diğer taraftan Adil Rami, bir dönemler berber olduğu ve şiddet uygulamakta bulunduğu Pamela Anderson’la ilişkide bulundukları dönem yaşamış oldukları yatak sırlarının tamamını da takım arkadaşlarına anlatmış idi. Rami’nin Sochi’de takım arkadaşı olarak görevli Rus futbolculardan Aleksandr Kokorin, katılmış olduğu bir YouTube canlı yayını esnasında şu ifadelere yer vermişti; ”Herkes aslında doğal bir şekilde Pamela Anderson’u merak etmekteydi. İlişkileriyle alakalı bazı sorular sormaktaydık, o ise rahatça anlatıyordu. Rami, Pamela Anderson’un aslında yaşamının kadını olduğunu ifade etti. Hatta biraz daha ileri giderek bize yatak odası sırlarını dahi açıkça anlattı. Pamela Anderson’un yatak içerisinde fazlasıyla iyi olduğunu ifade etti. Ayrıca bir gece on iki defa beraber olduklarını da anlattı’


Sosyal medyada paylaş

525
525 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir