Pelin Karahan bikinili pozlarıyla karın kaslarını gösterdi

Ardımızda bırakmış olduğumuz gün denize girdiği esnada ters ışıkta kaldığından dolayı çok kilolu olduğu konusunda söylentiler ortaya çıkan Pelin Karahan, söz konusu bu eleştirilere bikinili pozunu paylaşıp yanıt verdi.


556
556 points

Ardımızda bırakmış olduğumuz gün denize girdiği esnada ters ışıkta kaldığından dolayı çok kilolu olduğu konusunda söylentiler ortaya çıkan Pelin Karahan, söz konusu bu eleştirilere bikinili pozunu paylaşıp yanıt verdi. 2 tane çocuk annesi olan Karahan, karın kaslarından dolayı adeta şov yapmış durumda.

Karantinayla alakalı dönemi çocuklarının yanı sıra eşiyle evinde geçirmiş olan güzel oyunculardan Pelin Karahan, normalleşmeyle alakalı sürecin başlaması ile birlikte tatile çıkmış durumda. Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde denize girdiği esnada objektiflere yakalanan Karahan, ters ışıkta kaldığından dolayı fotoğraflar üzerinde kilolu çıktığından dolayı günler boyunca da konuşuldu. Adeta bir eleştiri yağmuruna tutulmuş olan Karahan’dan iddiaları yalanlamakta olan çok özel bir poz gelmiş durumda.

35 yaşında bulunan ünlü oyuncu, kilolu olduğu şeklindeki eleştirilere de Instagram hesabı üzerinden bikinili pozunu paylaşıp yanıt verdi. Oyuncunun fazlasıyla fit durumda bulunan vücudunun yanında karın kasları da çok fazla dikkat çekmiş durumda. Karahan’ın karnında yer alan baklavaları görmüş bulunan takipçileri ”Genç yaştaki kızlara da taş çıkartmaktasın” şeklinde yorumlar yazdı.


Sosyal medyada paylaş

556
556 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir