Performansıyla izleyen herkesi büyüledi

Alişan ve Demet Akalın'ın sunmakta olduğu sabah programına konuk olarak katılan ünlü oryantal Didem, canlı yayın esnasında yapmış olduğu kalça dansı ile birlikte izleyen herkesi büyüledi.


535
535 points

Alişan ve Demet Akalın’ın sunmakta olduğu sabah programına konuk olarak katılan ünlü oryantal Didem, canlı yayın esnasında yapmış olduğu kalça dansı ile birlikte izleyen herkesi büyüledi.

Seneler öncesinde ünlü sanatçılardan İbrahim Tatlıses tarafından keşfedilmiş olan oryantal Didem, uzun bir zamanın ardından Demet Akalın ve Alişan’ın Sabah Sabah adına sahip programına konuk olarak karıldı. Leopar desenine sahip olan elbisesi ile birlikte canlı yayına çıkmış olan Didem, yapmış olduğu dansla tekrardan isminden söz ettirmeyi başardı. Koronavirüs ile alakalı salgından ötürü çok uzun bir zamandan beri evinde karantinada olduğunu açıklayan oryantal Didem, canlı yayında yapmış olduğu kalça dansı ile isminden söz ettirmiş oldu.

Kıvrak bir durumdaki dansı ile herkesi büyülemiş olan Didem, kısa zaman içerisinde sosyal medya platformu üzerinde de çok konuşulan isimler arasına girmeyi başarmış oldu. 34 yaşında bulunan Didem’in tamamen kusursuz durumdaki fiziği de dikkatlerden hiç bir şekilde kaçmadı.


Sosyal medyada paylaş

535
535 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir