Perihan Savaş’tan İbrahim Tatlıses’e

Kızının yanı sıra torunları ile birlikte Bodrum kentinde tatil yapmaya devam eden Perihan Savaş, eski eşi İbrahim Tatlıses'in kendinden tam tamına 42 yaş ufak Gülçin Karakaya'yla aşk yaşıyor olmasına ''Söylenebilecek söz bulunmuyor. Allah akıl fikir versin'' ifadelerine yer verdi.


532
532 points

Kızının yanı sıra torunları ile birlikte Bodrum kentinde tatil yapmaya devam eden Perihan Savaş, eski eşi İbrahim Tatlıses’in kendinden tam tamına 42 yaş ufak Gülçin Karakaya’yla aşk yaşıyor olmasına ”Söylenebilecek söz bulunmuyor. Allah akıl fikir versin” ifadelerine yer verdi.

Usta sanatçılardan biri olan Perihan Savaş, İbrahim Tatlıses’ten dünyaya gelen kızı Melek Zübeyde, torunlarından Efe ile birlikte Kemal Ali ve de Zeynep Bal’la beraber Bodrum kentinde tatil yapmakta. Ardımızda bırakmış olduğumuz gün kızı ve torunları ile birlikte kahvaltı yapmış oldukları mekandan çıkma esnasında objektiflere yakalanan Savaş, eski eşinin yeni ilişkisiyle alakalı da konuşmuş durumda.

Sabah gazetesinde yer almış olan habere bakılırsa: Kendisini görüntüleme amacıyla gelmiş olan basın mensupları ile beraber sohbet etmiş olan Perihan Savan, 68 yaşında bulunan İbrahim Tatlıses’in kendinden 42 yaş ufak Gülçin Karakaya’yla beraber başladıkları aşkının sorulmasının sonrasında ”Fazla da söyleyecek bir söz bulunmuyor, Allah akıl ve fikir versin” ifadelerine yer verdi. Diğer taraftan çok uzun bir aranın ardından objektiflere yakalanan Melek Zübeyde, fotoğraflarının çekiliyor olmasından rahatsız olduğundan dolayı hızlı bir şekilde uzaklaştı.

Aramakta olduğu aşkı İzmir ilinde bulmuş olan İbrahim Tatlıses, ardımızda bırakmış olduğumuz gün Kanal D ekranları üzerinde yayınlanmakta olan 2. Sayfa isimli programa vermiş olduğu röportajda aşkını ilan etmiş durumda. ”Ben asla kadınsız yapamam” ifadelerine yer veren Tatlıses, yeni aşkı ile kamera karşısına geçmiş durumda.


Sosyal medyada paylaş

532
532 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir