Pınar Altuğ Vatan Şaşmaz’ı unutmayarak paylaşım yaptı

Ünlü oyunculardan biri olan Pınar Altuğ, bir otel odası içerisinde eski mankenlerden Filiz Aker'in öldürmüş olduğu yakın arkadaşlarından Vatan Şaşmaz'ı yaşamını yitirmesinin üçüncü senesinde de unutmadı.


554
554 points

Ünlü oyunculardan biri olan Pınar Altuğ, bir otel odası içerisinde eski mankenlerden Filiz Aker’in öldürmüş olduğu yakın arkadaşlarından Vatan Şaşmaz’ı yaşamını yitirmesinin üçüncü senesinde de unutmadı.

Ünlü sunucu ve aynı zamanda oyunculardan Vatan Şaşmaz, 3 sene öncesinde Beşiktaş ilçesinde çok ünlü bir otel odasının 10. kat kısmında yer alan odada eski mankenlerden Filiz Aker tarafından öldürülmüştü. Yaşamını yitirmiş olmasıyla herkesi yasa boğmuş bulunan Şaşmaz, üçüncü senesinde de yakın arkadaşlarından Pınar Altuğ tarafından anılmış durumda.

Çocuklar Duymasın adlı dizinin başrol oyuncuları arasındaki Pınar Altuğ Atacan, senelerce beraber çalışmış olduğu Tamer Karadağlı ile Vatan Şaşmaz’la çekilmiş oldukları bir fotoğrafını Instagram hesabı üzerinden paylaşıp ”Keşke tekrar böyle fotoğraflar çekebilseydik, çok özlüyorum” ifadelerine yer verdi. Altuğ’un duygusal durumda yapmış olduğu bu paylaşımı kısa zaman içinde yorum ile birlikte beğeni yağmuruna tutulmuş oldu.

Amerika birleşik Devletleri’nde yaşamını sürdüren eski mankenlerden Filiz Aker, Vatan Şaşmaz’ı ortalama bir şekilde bir aydan beri kalmakta olduğu otele davet etmişti. Oda içerisinde ikilinin arasında meydana gelen tartışmanın ardından Aker, kaçmaya çalışmakta olan Şaşmaz’ı arkasından üç – dört el ateş edip vurmuştu. Aker söz konusu bu olayın sonrasında kendi kafasına ateş edip intihar etmişti. Silah sesini duyarak odaya koşmuş olan otel personeli de arka taraftan kilitli durumdaki kapıyı kırıp içeri girdiklerinde Vatan Şaşmaz’ı kapının tam olarak bir metre uzağında, Filiz Aker’i de yatak üzerinde ölü bulmuştu.


Sosyal medyada paylaş

554
554 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir