Pınar Altuğ’dan instagram dizisi

Çocukları Duymasın isimli dizide can vermiş olduğu Meltem adlı karakteriyle çok büyük bir beğeni toplamayı başaran ünlü oyunculardan Pınar Altuğ, Instagram üzerinde yayın yapacağı açıklanan ''Altın Kod 520'' isimli diziyle sevenleriyle buluşma konusunda hazırlık yapıyor.


527
527 points

Çocukları Duymasın isimli dizide can vermiş olduğu Meltem adlı karakteriyle çok büyük bir beğeni toplamayı başaran ünlü oyunculardan Pınar Altuğ, Instagram üzerinde yayın yapacağı açıklanan ”Altın Kod 520” isimli diziyle sevenleriyle buluşma konusunda hazırlık yapıyor.

17 senelik bir zaman süresince ”Çocuklar Duymasın” isimli dizide rol almış bulunan güzel oyunculardan Pınar Altuğ Atacan, ”Altın Kod 520” adlı instagram dizisiyle setlere geri dönme konusunda hazırlık yapıyor. Sosyal medya hesaplarını çok aktif bir şekilde kullanmakta bulunan ve yapmış olduğu paylaşımlarda devamlı bir şekilde takipçileriyle polemik yaşamış bulunan Pınar Altuğ, çok sürpriz bir diziyle hayranlarının karşısına geçme konusunda hazırlık yapıyor.

Instagram hesabı üzerinde tam tamına 1.4 milyon tane takipçisi bulunan başarılı oyunculardan biri olarak öne çıkan Pınar Altuğ, son dönemlerde yapmış bulunduğu canlı yayınlar sayesinde hayranlarının dikkatini çekmeyi başarmış oldu. Altuğ, tekrardan aynı mecra içerisinde yayınlanacak ”Altın Kod 520” ismine sahip projede kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor. Altuğ, Instagram hesabında yer alan hikayeler kısmından yapmış olduğu özel bir paylaşıma ”Stüdyom hazır” şeklindeki notunu da ekledi. Ebru Akel ile birlikte Emel Müftüoğlu gibi çok önemli isimlerin de rol almış olduğu bu ilk Instagram dizisi, sektöre çok daha büyük bir yenilik getirmeyi hedeflemekte.


Sosyal medyada paylaş

527
527 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir