Popüler DJ Mahmut Görgen Çok İddialı

Türkiye'nin en popüler Dj'lerinden biri olan Mahmut Görgen yeni çıkaracağı single çalışmasının heyecanını yaşarken iddialı sözler etmekten de kendisini alamıyor.


534
534 points

Türkiye’nin en popüler Dj’lerinden biri olan Mahmut Görgen yeni çıkaracağı single çalışmasının heyecanını yaşarken iddialı sözler etmekten de kendisini alamıyor. Son dönemlerde tarzı ve yaratmış olduğu farklı soundundan dolayı beğenileri üstüne toplamayı başaran  Aranjör / Dj Mahmut Görgen Şubat ayında çıkarttığı Single çalışmasının hemen sonrasında yakında yeni bir single daha çıkartacağını açıkladı

– Son dönemlerde sizi sürekli olarak magazin gündeminde görüyoruz. İddialı çalışmalarınız var, aralarında ünlü isimler de var mı?

M.G – Aslında projelerimin tamamı çok kısa bir zamanda gelişti. Covid-19 virüsü sona erdiğine ki Haziran veya Temmuz gibi biteceğine yönelik tahminleri okuyoruz, pek çok isimle single çalışmalarım çıkacak. Bunlardan birisi Cansever, diğeri Dilşad Çatalcalı ve daha sürpriz pek çok isimle arka arkaya çalışmalarımız çıkacak. Başarı olduğunda ve işinizi profesyonel bir şekilde yapıyorsanız herkesle kolay bir şekilde çalışabilirsiniz. Ancak burda tarzınızla birlikte marka duruşunuz  da çok önemli. Bu kavramları kapsayabilen herkesle çalışma yapabilirim.

– Hem DJ hem ise aranjör olarak, sizi diğer projelerden ve DJ’lerden ayıran en belirgin özellikleriniz nelerdir?

M.G – Bu algıyı sağlayabilmek aslında hiç kolay olmadı. Birde müzik tarzı çok büyük bir yelpaze barındırmadığından pek kolay olmadı. Ancak ülkemizin müzik sektörü içinde kendime ait bir yerim ve tarzım olduğunu düşünüyorum.

– Hayran kitlenizi  hangi yaş grupları oluşturuyor?

M.G – Daha çok 17 ile  45 yaş arasında bulunan insanlar tarafından dinleniyorum..

– Dj’lik sektörünün gelişmesini nasıl görmektesiniz?

M.G – Göremiyorum desem çok daha doğru olur. Çünkü bu sektörün gelişme hızına yetişemiyorum(Gülüyor).

– DJ olabilmek için hangi özelliklere sahip olunması gerek?

M.G – Eskiden DJ’lik yapabileceğiniz mekânlar sayılı ve profesyonel DJ’lerin arasında yer bulabilmek çok zordu. Fakat günümüzde otomatik bir şekilde geçiş yapabilen bir teknoloji mevcut ve bu yüzden maalesef magazin + popülarite ile birlikte DJ’lik yapabilmektesiniz. Ama mesleğin özünde ise çok iyi bir kulağa sahip olmanız gereklidir. Ritim kabiliyeti ile beraber müzik bilgisi, teknik bilgiler, hazırlamış olduğunuz albümlerin yanı sıra hit şarkılar ve canlı performanslardaki görüntüleriniz fazlasıyla önemli özelliklerdir.

– Son dönemde yapılan albümleri nasıl bulmaktasınız?

M.G – Eskiden yurtdışında yer alan sanatçılarla müziklere çok fazla istek vardı ancak şimdi yapılan bazı işler çok kaliteli ve genel olarak bu isteği kırmayı başardı. Türkçe pop listelerinde yer alan bazı şarkılar çok hoşuma gidiyor.

– İş yaşamının dışında Mahmut Görgen nasıl biridir? Sizi birazcıkta farklı yönlerinizle tanımak istiyoruz… Hep kulaklarında kulaklık takılı bir adam şeklinde hayal ediliyorsunuz..

M.G. – İş yaşamının dışında hayatımı dolu dolu yaşıyorum. Sıcak kanlıyım. Konuşmayı ve iletişim kurmayı severim. Aynı zamanda çok ince düşüncelere sahip ve genel olarak uyuyamayan bir insanım(Gülüyor)

– Ve son olarak dinleyicilerinize ne iletmek istersiniz?

Sosyal medya hesaplarımdan beni takip ederek enerjimi hissedebilirsiniz.. Ekibim yeni projelerimle ilgili bilgileri  resmi websitem ve fan sayfalarımız üzerinden de paylaşıyor. 


Sosyal medyada paylaş

534
534 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir