Prens Harry’nin başlayacağı yeni işi kesinleşti

Eşi olan Meghan Markle'nin yanı sıra oğluyla beraber İngiltere'den ayrılmasının ardından yeni hayatına ayak uydurmaya gayret eden Prens Harry'nin yapacak olduğu iş de kesinleşti.


545
545 points

Eşi olan Meghan Markle’nin yanı sıra oğluyla beraber İngiltere’den ayrılmasının ardından yeni hayatına ayak uydurmaya gayret eden Prens Harry’nin yapacak olduğu iş de kesinleşti. Ruh sağlığı ile birlikte sağlıklı yaşam hususlarında faaliyet göstermeye devam eden bir firmada müdür yardımcılığı yapacak olduğu bilgisine ulaşılan Prens Harry, ‘Ben insanların hayatlarında çok önemli bir etki yaratmayı talep ediyorum’ ifadelerine yer verdi.

Amerika Birleşik Devletleri asıllı oyuncu ve aynı zamanda mankenlerden Meghan Markle’yle 2018 senesi içerisinde dünyaevine girmiş olan Prens Harry, yakın zaman içinde kraliyet ailesinde yer alan bütün görevlerini bırakıp İngiltere’den ailesiyle beraber ayrılma kararı almıştı.

Kendisine Amerika Birleşik Devletleri içerisinde kraliyetten çok daha uzakta bir yaşam kurmuş olan Prens Harry, maddi desteklerin kesilmesinin sonrasında yeni işini de bulmuş oldu. Yapmış olduğu bir röportaj içerisinde yeni işiyle alakalı da konuşma gerçekleştiren Prens Harry, ruh sağlığının yanı sıra sağlıklı yaşam hususlarında faaliyet göstermekte olan BetterUp Inc. isimli firmada Etkiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı pozisyonunda görev yapacak olduğunu ifade etti.

Yeni görevi içerisinde ürün strateji kararlarının yanı sıra yardım kuruluşları ile birlikte iletişim ve de sözcülükten sorumlu olacağını ifade eden Harry, insanların hayatlarında bir etki yaratmayı istediğini açık bir şekilde ifade etti.


Sosyal medyada paylaş

545
545 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir