Program çekimleri ertelendi

İki tane çocuğunun babası Mustafa Can Keser'den boşanma konusunda karar almış olan ünlü oyunculardan Damla Ersubaşı'nın yeni başlayacağı televizyon programı koronavirüsle alakalı vakaların artış göstermesinden ötürü ertelenmiş durumda


521
521 points

İki tane çocuğunun babası Mustafa Can Keser’den boşanma konusunda karar almış olan ünlü oyunculardan Damla Ersubaşı’nın yeni başlayacağı televizyon programı koronavirüsle alakalı vakaların artış göstermesinden ötürü ertelenmiş durumda.

Eşi olan Mustafa Can Keser’den boşanma konusunda hazırlık yapan ünlü oyunculardan Damla Ersubaşı, ardımızda bırakmış olduğumuz gün bir alışveriş merkezi içerisinde objektiflere yakalanmış oldu. Özel yaşamıyla alakalı sorulmuş olan soruları cevapsız bırakan Ersubaşı, işiyle alakalı merak edilmekte olan soruya da cevap verdi.

Ersubaşı, jüri koltuğu üzerinde oturacak olduğu yeni televizyon programının Covid-19 ile alakalı vakaların artış göstermesinden dolayı daha ileri bir tarihe ertelenmiş olduğu konusunda açıklama yaparak ”Pandemiyle alakalı süreç ve şu son dönemlerde vaka sayılarının artış göstermesinden dolayı programın başlaması daha ileri bir tarihe ertelenmiş durumda” ifadelerine yer verdi. Tek başına alışveriş yapmaya çıkmış olan güzel oyuncu, renkli bir durumdaki spor giyim tarzından dolayı da meraklı bakışları üstüne toplamış oldu.

Eşi ile boşanma aşamasında bulunan güzel ve başarılı oyuncu, özel yaşamıyla alakalı hiç bir şekilde konuşmak istemediğini de açıkça ifade etti. Öte yandan Damla Ersubaşı’nın parmağında yer alan tek taş yüzükte hiç bir şekilde dikkatlerden kaçmış değil..


Sosyal medyada paylaş

521
521 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir