Rita Ora’dan üstsüz paylaşım

Arnavut kökenine sahip olan İngiliz şarkıcılardan Rita Ora, sosyal medya hesabı üzerinden yağmış olduğu çok cesur paylaşımlara yeni bir tanesini daha ilave etti.


525
525 points

Arnavut kökenine sahip olan İngiliz şarkıcılardan Rita Ora, sosyal medya hesabı üzerinden yağmış olduğu çok cesur paylaşımlara yeni bir tanesini daha ilave etti. Bu defa tamamen üstsüz fotoğraflarını kendisini takip edenlerin beğenisine sunmuş olan Rita, paylaşımının altına da ”Güneşlenme esnasında başka kimler sıkılmakta?” şeklinde bir not yazdı.

Sosyal medya hesaplarını fazlasıyla aktif bir şekilde kullanmakta olan 29 yaşında bulunan İngiliz şarkıcılardan Rita Ora, karantinadan hemen sonra soluğu dünya çapında büyük bir üne sahip tatil adalarından İbiza’da almış oldu. Tatildeki karelerini çok sık bir şekilde takipçileriyle paylaşmakta olan ünlü şarkıcı, bu defa da cesur bir paylaşıma imzasını atmış oldu.

Instagram hesabı üzerinde tam tamına 16.1 milyon  tane takipçisi bulunan Rita Ora, üstsüz bir şekilde çekilmiş olduğu pozlarını takipçilerinin beğenisine sunmuş oldu. 29 yaşında bulunan şarkıcı paylaşımının içerisine ”Güneşlenmeyle alakalı seri şimdi başlıyor… güneşlenme esnasında başka kimler sıkılmakta?” şeklinde bir not ilave etti. Rita’nın söz konusu bu paylaşımına 734.000 tanenin üstünde beğeninin yanı sıra binlerce sayıda yorum gelmiş oldu.

Diğer taraftan Rita Ora, ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde arkadaşlarıyla beraber denizin tadını çıkarttığı esnada bikinisinin azizliğine uğramıştı. Bikinisi üzerinden kaymış olan Ora, hızlı bir şekilde üstünü kapatmaya çalışmıştı.


Sosyal medyada paylaş

525
525 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir