Rubato grubunun konserleri teker teker iptal edilmeye başlandı

Evlilik konusunda hazırlıklar yapmakta olduğu sevgilisini darp ettiği iddia edilerek gündeme adeta bir bomba gibi düşmüş olan Rubato grubunun solistlerinden Özer Arkun'un işleri teker teker iptal olmaya başlamış durumda.


557
557 points

Evlilik konusunda hazırlıklar yapmakta olduğu sevgilisini darp ettiği iddia edilerek gündeme adeta bir bomba gibi düşmüş olan Rubato grubunun solistlerinden Özer Arkun’un işleri teker teker iptal olmaya başlamış durumda. Konserleri organize etmekte olan Uğur Beyhan konuyla alakalı yapmış olduğu açıklama üzerinde ”Beş  ila altı tane konseri daha vardı, iptal ettik” ifadelerine yer verdi.

Rubato grubunda solist olarak tanınan Özer Arkun’un kız arkadaşı B. Y., Arkunun kendisini darp ettiğini ileri sürerek savcılığa başvuruda bulundu. Avukatı görevindeki Fatih Uzun aracılığıyla İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvuruda bulunan B. Y., bir de savcılığa kadar gidip ifade verdi. Maruz kalmış olduğu şiddeti anlatmış olan genç kadın ”Kafamla birlikte suratıma da yumruk attı” ifadelerine yer verdi. Şiddetle alakalı iddiaları kabul etmeyen Özer Arkun’un işleri de teker teker iptal olmaya başlamış durumda.

22 Temmuz tarihi içerisinde Harbiye Açıkhava sahnesinde Mehmet Erdem’le beraber sahne alma konusunda hazırlık yapan Rubato’nun yerine Aşkın Nur Yengi ile bir anlaşma yapıldı. Grubun Mehmet Erdem ile beraber 19 Eylül tarihi içerisinde Selçuklu Kongre Merkezi’nin yanı sıra 21 Kasım tarihi içerisinde Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde verecek olduğu konserler de iptal edilmiş bir durumda.


Sosyal medyada paylaş

557
557 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir