Saç düzleştiricisini elinden düşürdü ve göğsünü yaktı

İngiliz şarkıcılardan ve aynı zamanda model Myleene Klass, saç düzleştirmeyle alakalı cihazını elinden düşürdüğü için göğsünü yakmış oldu.


558
558 points

İngiliz şarkıcılardan ve aynı zamanda model Myleene Klass, saç düzleştirmeyle alakalı cihazını elinden düşürdüğü için göğsünü yakmış oldu. Ünlü durumda bulunan isim, kazanın ardından göğsünün üstünde meydana gelen yaranın üstüne buz koyma esnasında çekmiş olduğu fotoğrafı da sosyal medya hesabı üzerinden açık bir şekilde paylaştı.

Sosyal medya hesabı üzerinde yapmış olduğu paylaşımlar ile birlikte dikkatleri çekmiş olan 42 yaşında bulunan İngiliz şarkıcı ve aynı zamanda ünlü modellerden Myleene Klass, saç düzleştirmeyle alakalı cihazını elinden düşürdüğünden dolayı göğsünü yakmış oldu.

Klass, kazanın ardından göğsünün üstünde meydana gelen yaranın üzerine buz koyma esnasında çekmiş olduğu bir tane fotoğrafı da Instagram hesabı üzerinden ”Saç düzleştirici cihazı göğsümün üstüne düşürüp göğsümü yaktım” şeklindeki bir yorumla paylaşmış oldu. Klass, göğüs kısmında oluşmuş olan yanık yarasına karşın işe gidip programını sürdürdü.

Klass, beş seneden beri beraber olduğu sevgilisi 45 yaşında bulunan Simon Motson’la da 2021 senesinde evlenmeyi planlamakta olduğunu ve erkek arkadaşından bir tane çocuk daha yapma konusunda isteği olduğunu ifade etmişti.


Sosyal medyada paylaş

558
558 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir