Şampiyonluğunu Danla Bilic ile beraber kutladı

Cemal Can Canseven, Survivor 2020 programındaki şampiyonluğunu yakın arkadaşlarından biri olan Danla Bilic'le beraber kutladı.


542
542 points

Cemal Can Canseven, Survivor 2020 programındaki şampiyonluğunu yakın arkadaşlarından biri olan Danla Bilic’le beraber kutladı. Ödül töreninin hemen sonrasında kulis içerisinde bir araya gelmiş olan ikili hasret gidermenin ardından galibiyet pozu da vermiş oldu. Danla, bu söz konusu pozları da ”kazanamayacak olduğumuz bir savaş yok” şeklindeki notula paylaştı.

Survivor 2020 isimli yarışma programının İstanbul Galataport’ta gerçekleşen finalini izlemiş olanlar arasında, Cemal Can Canseven’in yakın dostlarından biri olarak öne çıkan sosyal medya fenomenlerinden Danla Bilic de yer alıyordu. Danla Bilic final gecesinde şampiyonun açıklanacak olduğu zamanlarda çok büyük  bir heyecan yaşamış oldu. Survivor isimli programın şampiyonu olmayı başaran Cemal Can’ı sahnedeyken de kutlamış oaln Danla Bilic, finalin hemen sonrasında da Instagram hesabı üzerinden bir paylaşımda bulundu. Cemal Can’la beraber şampiyonluk kupası ile çekilmiş olan fotoğrafları paylaşmış bulunan Danla Bilic, ”Kazanamayacak olduğumuz savaş yok” şeklinde bir not yazdı.

Survivor 2020 isimli program 14 Temmuz Salı gününde İstanbul ilinde gerçekleşen büyük finalle ekrana gelmiş oldu. Survivor finali içerisinde yarışmış olan Cemal Can Canseven ve Barış Murat Yağcı smslerle yapılan oylamaya çıktı. Acun Ilıcalı’nın smslerden gelen sonuçları açıklayacak olduğu anlarda da seyirciler arasında yer alan ünlü YouTuberlerden Danla Bilic çok büyük bir heyecan yaşamış oldu.


Sosyal medyada paylaş

542
542 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir