Sanal ilişki yapmaya özendiğini itiraf etti

Yalan Dünya adlı dizinde Açılay karakterine can veren Nihal Yalçın, vermiş olduğu bir röportaj esnasında çok ilginç itiraflarda bulunmuş oldu.


539
539 points

Yalan Dünya adlı dizinde Açılay karakterine can veren Nihal Yalçın, vermiş olduğu bir röportaj esnasında çok ilginç itiraflarda bulunmuş oldu. Yalçın,’WhatsApp üzerinden sanal cinsel ilişki yapmaya fazlasıyla özenmekteyim’ şeklindeki bir sözle şaşkına çevirmiş oldu.

‘Beş Kardeş’ adlı yapımın yanı sıra ‘Yalan Dünya’ gibi yapımlardan tanımakta olduğumuz oyunculardan Nihal Yalçın, Hakan Gence’ye vermiş olduğu röportaj esnasında çok samimi itiraflarda bulunmuş oldu.’Seni Buldum Ya!’ adına sahip, ”Zoom” adlı uygulamanın üstünden çekilmiş olan filmde başrolde yer alan oyuncu, sanal dünya ile alakalı görüşlerini de paylaşmış oldu. Yalçın’ın bu röportaj esnasında ‘WhatsApp üzerinden sanal cinsel ilişki yapma konusunda çok özenmekteyim’ şeklindeki çıkışı aslında çok büyük bir şaşkınlık yaratmış oldu.

Yalçın ayrıca insanlar için, sanal aşkın çok daha heyecanlı geliyor olmasının nedenini de kısaca şöyle açıklamış oldu; ‘Bir insanın kanlı canlı tüm zaaflarını karşında gördüğün zaman aşk meşk fazla da kalmamakta. Daha öncesinde sanal bir şekilde konuşmuş olduğu birinden hoşlandığını ifade eden ünlü durumdaki oyuncu, ‘WhatsApp platformu üzerinden sanal cinsel ilişki yapma konusuna çok fazla özenmekteyim.’ ifadelerine yer verdi. Yalçın daha sonrasında, Gence’nin sanal cinsel ilişki yapıp yapmamış olduğunu sormasının ardından da ‘Çıplak durumdaki fotoğraflarım çıkar diye çok fazla korkmaktayım’ ifadeleriyle esprili bir cevap vermiş oldu.


Sosyal medyada paylaş

539
539 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir