Şarkıcılardan Bulut Duman’a silahlı saldırı yapıldı

Daha öncesinde dolandırıcılık konusundaki iddialarla gündeme gelmiş olan şarkıcılardan Bulut Duman Kadıköy ilçesi içerisinde silahlı saldırı sonrasında yaralandı.


552
552 points

Daha öncesinde dolandırıcılık konusundaki iddialarla gündeme gelmiş olan şarkıcılardan Bulut Duman Kadıköy ilçesi içerisinde silahlı saldırı sonrasında yaralandı. Bacağına isabet etmiş olan kurşunlarla yaralandığı açıklanan Duman, apar topar hızlı bir şekilde hastaneye kaldırılmış oldu. Duman’a yapılmış olan silahlı saldırının anı da güvenlik kameralarına saniye saniye yansımış oldu.

Şarkıcılardan biri olan Bulut Duman, Fikirtepe Mahallesi’nde yer alan Dumlupınar Caddesi içerisinde ikamet etmekte olduğu rezidanstan çıktığı esnada, kimliği halen tespit edilemeyen iki şahsın silahlı saldırısına uğramış oldu. Olayın yaşandığı yere lüks bir araçla gelmiş olduğu ve rezidans ön kısmında bir müddet beklemiş olduğu tespit edilen zanlılar, Duman’a tam tamına on beş el ateş etmenin ardından olayın yaşandığı yerden kaçtı. Bacağına isabet etmiş olan kurşunlarla yaralandığı açıklanan Duman, çevrede yer alanların ihbarda bulunmasının hemen sonrasında olayın yaşandığı yere intikal eden sağlık ekipleri tarafından Göztepe Eğitim ile Araştırma Hastanesine götürüldü.

Diğer taraftan iki tane albümü bulunan şarkıcı Bulut Duman’la ilgili olarak, savcılıklara onlarca sayıda şikayet başvurusunun yapıldığı bilgisine de ulaşıldı. Duman, dolandırıcılık yapmakla suçlanmaktayken şikayetçilerin büyük bir kısmının eşcinsel görüntüyle şantaj iddialarında bulunmakta oldukları ifade edildi.


Sosyal medyada paylaş

552
552 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir