Seda Sayan estetikle o fenomene benzetildi

''Fransız askısı'' ismi verilmiş olan bir yöntemle yüzünü gerdirmiş olan Seda Sayan, Instagram hesabı üzerinden ilk paylaşımını yapmış oldu.


535
535 points

”Fransız askısı” ismi verilmiş olan bir yöntemle yüzünü gerdirmiş olan Seda Sayan, Instagram hesabı üzerinden ilk paylaşımını yapmış oldu. Ünlü durumda bulunan şarkıcının estetikli bir hali sosyal medya fenomenlerinden biri olan Samet Liçina’ya benzetilmiş durumda.

Geçirmiş olduğu estetik operasyonunun hemen sonrasında Instagram hesabı üzerinden ilk paylaşımını yapmış olan 57 yaşında bulunan ünlü şarkıcılardan Seda Sayan, sosyal medya fenomenlerinden biri olan Samet Liçina’ya benzetilmiş durumda. Muğla ilinde yer alan Milas ilçesi içerisinde tatil yapmış olan Seda Sayan, geçirmiş olduğu estetik operasyonundan hemen sonra Instagram hesabı üzerinden ilk paylaşımını gerçekleştirdi. Yeni halini kendisini takip edenlerin beğenisine sunmuş olan Seda Sayan’ın fotoğrafını yorumlara kapatmış olması da dikkatlerden hiç bir şekilde kaçmış değil.

”Fransız askısı” ismi verilmiş olan bir yöntemle yüzünü gerdirmiş olan Seda Sayan’ın estetikli hali sosyal medya fenomenlerinden biri olan Samet Liçina’ya benzetilmiş oldu.

‘FRANSIZ ASKISI’ adlı yöndem nedir?

Ameliyatsız olarak gerçekleştirilen yüz germenin yanı sıra yüz askılama işlemi olarak öne çıkan Fransız askılama yöntemi Fransa’da geliştirilmiş olan, iç kısmı polyester dış kısmı silikon malzemeden yapılan esnek ipler kullanılarak cildin gerdirilmesi işlemi olarak bilinmektedir.


Sosyal medyada paylaş

535
535 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir