Seda Sayan o haberle yıkıldı

Ünlü şarkıcılardan biri olan Seda Sayan'ın Muğla ilinde yaşamını sürdüren eniştesi Coşkun Yıldız, kaza geçirmiş durumda.


524
524 points

Ünlü şarkıcılardan biri olan Seda Sayan’ın Muğla ilinde yaşamını sürdüren eniştesi Coşkun Yıldız, kaza geçirmiş durumda. Kullanmakta olduğu elektrikli motosiklete araba çarpmış olan Yıldız, söz konusu bu kaza esnasında ağır bir şekilde yaralandı.

Ünlü şarkıcılardan biri olan Seda Sayan’ın, Milas ilçesine bağlı Ören beldesi içerisinde yaşamını sürdüren eniştesi Coşkun Yıldız’ın kaza geçirmiş olduğu bilgisine ulaşıldı.

Önceki akşam üstü alışveriş yapma amacıyla elektrikli motosikleti ile dışarı çıkmış olan Yıldız, işlerini tamamlamasının ardından eve dönüş yaptığı esnada, bir tane kadın şoförün kullanmakta olduğu arabayla kazaya karışmış oldu. Kaza sonrasında hızlı bir şekilde Milas Devlet Hastanesi’ne kaldırılmış olan Yıldız’ın, kafa travması geçirip ağır bir şekilde yaralanmış olduğu bilgisine ulaşılmış durumda.

Yapılmış olan ilk tedavisinin hemen sonrasında Bodrum ilçesinde yer alan özel bir hastaneye sevk edilecek olduğu bilgisine ulaşılan Coşkun Yıldız’ın yaralanmasına neden olduğu açıklanan kadın sürücü ise gözaltına alınmış durumda. Yıldız’ın arkadaşları arasında yer alan Celal Altınay ise arkadaşının akşam üzeri markete gelip alışverişini yaptığı esnada dönüş yolundayken bir kadın sürücünün çarpması sonucunda ağır yaralanmış olduğunu ve Milasa hastaneye kaldırıldığın söyledi. Durumunun ağır olduğunu da ekledi.


Sosyal medyada paylaş

524
524 points

Ne Düşünüyorsun?

Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Berbat Berbat
0
Berbat
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Güzel Güzel
0
Güzel
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Kahkaha Kahkaha
0
Kahkaha
Aşk Aşk
0
Aşk
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Karizmatik Karizmatik
0
Karizmatik
Cadde Kultur

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir